TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Heleen en Michiel wonen met hun kinderen in de bosrijke omgeving van Zeist. Ze hebben het er naar hun zin, al hebben ze niet genoeg ruimte. En dat levert soms irritaties op.
Michiel heeft daar het meeste last van. Hij werkt zo’n zestien uur per dag en dat doet hij nu vooral aan een bureau in de slaapkamer; een werkkamer zou geen overbodige luxe zijn. Ze kijken dan ook al een tijdje naar grotere huizen. Vooral Michiel, hij vindt verhuizen de beste optie. Heleen is verknocht aan de plek waar ze wonen en zet liever in op een verbouwing.
Caroline Tensen gaat hen in Kopen of Slopen helpen een keuze te maken. Makelaar Alex van Keulen probeert in negentig dagen een nieuw huis te vinden, architect Britta van Egmond maakt ondertussen een ontwerp voor hun huidige woning.
Partnerbijdrage
René van der Gijp ziet eerste beelden van De Geur van Succes met Sylvie Meis: ‘Dit is echt heel erg’
10:18Nieuw seizoen No Way Back VIPS ook te zien op Videoland
09:31Tijl Beckand licht tipje van de sluier op over bestemming van nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje Op Reis
07:07De TV van gisteren: Kijkers lovend over Scrooge Live 2025
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, The masked singer, I Wanna Dance: The Whitney Houston Movie