TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heleen en Michiel wonen met hun kinderen in de bosrijke omgeving van Zeist. Ze hebben het er naar hun zin, al hebben ze niet genoeg ruimte. En dat levert soms irritaties op.
Michiel heeft daar het meeste last van. Hij werkt zo’n zestien uur per dag en dat doet hij nu vooral aan een bureau in de slaapkamer; een werkkamer zou geen overbodige luxe zijn. Ze kijken dan ook al een tijdje naar grotere huizen. Vooral Michiel, hij vindt verhuizen de beste optie. Heleen is verknocht aan de plek waar ze wonen en zet liever in op een verbouwing.
Caroline Tensen gaat hen in Kopen of Slopen helpen een keuze te maken. Makelaar Alex van Keulen probeert in negentig dagen een nieuw huis te vinden, architect Britta van Egmond maakt ondertussen een ontwerp voor hun huidige woning.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'