TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heleen en Michiel wonen met hun kinderen in de bosrijke omgeving van Zeist. Ze hebben het er naar hun zin, al hebben ze niet genoeg ruimte. En dat levert soms irritaties op.
Michiel heeft daar het meeste last van. Hij werkt zo’n zestien uur per dag en dat doet hij nu vooral aan een bureau in de slaapkamer; een werkkamer zou geen overbodige luxe zijn. Ze kijken dan ook al een tijdje naar grotere huizen. Vooral Michiel, hij vindt verhuizen de beste optie. Heleen is verknocht aan de plek waar ze wonen en zet liever in op een verbouwing.
Caroline Tensen gaat hen in Kopen of Slopen helpen een keuze te maken. Makelaar Alex van Keulen probeert in negentig dagen een nieuw huis te vinden, architect Britta van Egmond maakt ondertussen een ontwerp voor hun huidige woning.
Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau
06:47Vanavond op TV: Bridge to liberation, Got talent, Men in Black
21:47Nieuwe reeks Het Verhaal van Nederland in de maak