TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het Haagse appartement van Jessica en Jaap is de eetkamer tegelijkertijd de slaapkamer van hun baby. Kortom, ze kunnen wel wat meer ruimte gebruiken dan de 50 vierkante meter waar ze nu in wonen. In Kopen Zonder Kijken geven ze hun wensenlijst door aan Martijn Krabbé en zijn team.
Ze zoeken een huis in de omgeving van Den Haag, met minimaal drie slaapkamers, een open keuken en een tuin, en dit alles tegen een budget van 350.000 euro. "Wat je koopt in deze prijsklasse kun je rustig nog voor 75.000 euro vertimmeren", waarschuwt aannemer Bob Sikkes.
Nadat Jessica en Jaap de gedateerde badkamer aanschouwen, heeft hij inderdaad extra geld nodig. Die kamer willen ze sowieso verbouwd hebben, maar dan moeten ze eerst hun appartement met winst verkopen. (HH)
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie