TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het Haagse appartement van Jessica en Jaap is de eetkamer tegelijkertijd de slaapkamer van hun baby. Kortom, ze kunnen wel wat meer ruimte gebruiken dan de 50 vierkante meter waar ze nu in wonen. In Kopen Zonder Kijken geven ze hun wensenlijst door aan Martijn Krabbé en zijn team.
Ze zoeken een huis in de omgeving van Den Haag, met minimaal drie slaapkamers, een open keuken en een tuin, en dit alles tegen een budget van 350.000 euro. "Wat je koopt in deze prijsklasse kun je rustig nog voor 75.000 euro vertimmeren", waarschuwt aannemer Bob Sikkes.
Nadat Jessica en Jaap de gedateerde badkamer aanschouwen, heeft hij inderdaad extra geld nodig. Die kamer willen ze sowieso verbouwd hebben, maar dan moeten ze eerst hun appartement met winst verkopen. (HH)
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar