TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het Haagse appartement van Jessica en Jaap is de eetkamer tegelijkertijd de slaapkamer van hun baby. Kortom, ze kunnen wel wat meer ruimte gebruiken dan de 50 vierkante meter waar ze nu in wonen. In Kopen Zonder Kijken geven ze hun wensenlijst door aan Martijn Krabbé en zijn team.
Ze zoeken een huis in de omgeving van Den Haag, met minimaal drie slaapkamers, een open keuken en een tuin, en dit alles tegen een budget van 350.000 euro. "Wat je koopt in deze prijsklasse kun je rustig nog voor 75.000 euro vertimmeren", waarschuwt aannemer Bob Sikkes.
Nadat Jessica en Jaap de gedateerde badkamer aanschouwen, heeft hij inderdaad extra geld nodig. Die kamer willen ze sowieso verbouwd hebben, maar dan moeten ze eerst hun appartement met winst verkopen. (HH)
The Winner Takes it All terugkijken: dragqueen Stevie versus Jenske
13:10Video: Drama, gegil en veel tranen in Echt Meisjes in de Jungle: ‘Het is net een gesticht’
11:50The Voice of Holland gemist? Rafael maakt indruk met Elvis-nummer Trouble
11:21Kijken: Ben Affleck haalt sitcom-iconen van stal in Super Bowl-reclame (en het internet gaat compleet los)
10:31Angela Schijf over nieuwe seizoen Flikken Maastricht: 'Kijker wordt niet teleurgesteld'