TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Echelle en Mella zijn allebei eigenwijs en worden het nooit eens. Niet over de opvoeding van hun zoontje en ook niet over hun woonwensen. Martijn Krabbé heeft dus een zware dobber aan het vinden van een huis in Kopen Zonder Kijken.
Het stel wil graag een tweede kind en daarom zoeken ze een groter huis dan 70 vierkante meter. Dat moet staan in Almere Haven, vindt Mella, maar Echelle wil liever in Almere Buiten wonen. Ook zijn ze het oneens over hun toekomstige interieur.
Na lang gesteggel gaat makelaar Alex van Keulen met een budget van 262.000 euro op zoek naar een stek in Almere Buiten. Hij vindt er alleen niet veel en wat er is, staat niet lang te koop. Er is maar één oplossing: Echelle en Mella moeten zo snel mogelijk hun wensenlijst bijstellen. (HH)
Vooruitblik: Cesar Zuiderwijk haalt snoeihard uit naar Golden Earring-tributeband: 'Rot op'
13:45Deze BN'ers maken sowieso hun opwachting in nieuw seizoen Moordfeest
13:30Dit staat de Bevers te wachten in het gloednieuwe seizoen van hun realityshow
13:13Oh jee: verlaat Floris alsnog vrijwillig De Bondgenoten?
12:53Beau van Erven Dorens komt ook in 2026 met winterspecial Casa di Beau