TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Echelle en Mella zijn allebei eigenwijs en worden het nooit eens. Niet over de opvoeding van hun zoontje en ook niet over hun woonwensen. Martijn Krabbé heeft dus een zware dobber aan het vinden van een huis in Kopen Zonder Kijken.
Het stel wil graag een tweede kind en daarom zoeken ze een groter huis dan 70 vierkante meter. Dat moet staan in Almere Haven, vindt Mella, maar Echelle wil liever in Almere Buiten wonen. Ook zijn ze het oneens over hun toekomstige interieur.
Na lang gesteggel gaat makelaar Alex van Keulen met een budget van 262.000 euro op zoek naar een stek in Almere Buiten. Hij vindt er alleen niet veel en wat er is, staat niet lang te koop. Er is maar één oplossing: Echelle en Mella moeten zo snel mogelijk hun wensenlijst bijstellen. (HH)
Partnerbijdrage
Cindy Lammerts uit MAFS: 'Bijzonder dat kijkers dit deden nadat ze mij zagen'
12:27Makelaar Leslie in Million Dollar Listing Nederland: 'Lege glazen is armoe'
10:40De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
10:00Gouden Televizier-Ring 2026: De tussenstand van de derde kwalificatieronde is bekend
10:00Wat kijkt MAFS-seksuoloog Eveline Stallaart op televisie?