TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Na Vincent van Gogh, Pablo Picasso, Paul Gauguin en Marc Chagall volgt Jeroen Krabbé opnieuw het spoor van een kunstenaar. In Krabbé Zoekt Kahlo is dat de Mexicaanse schilderes Frida Kahlo (1907-1954).
Als meisje van zes kreeg ze polio. Op haar achttiende werd ze aangereden door een tram, met zeer ernstig letsel tot gevolg. Tijdens haar revalidatie begon Kahlo met schilderen. Haar moeder bevestigde spiegels aan haar bed, zodat ze zichzelf kon portretteren. Op haar 22e trouwde ze met de 21 jaar oudere schilder en communist Diego Rivera; hun huwelijk was stormachtig en Kahlo kreeg meerdere miskramen. Aan de hand van haar kleurrijke, maar vervreemdende schilderijen duikt Jeroen Krabbé in haar leven en probeert hij uit te vinden wie Frida Kahlo precies was.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'