TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Zonder zijn Amélie was Matisse wellicht nooit zo succesvol geworden. Deze, in Jeroen Krabbés woorden, 'fantastische vrouw' was niet alleen de liefhebbende echtgenote van de kunstschilder. De docentendochter uit Parijs was zelf hoedenmaakster, maar besteedde een groot deel van haar tijd aan de kunst van haar man en was zo ook een van de drijvende krachten achter zijn carrière.
Hoeveel Matisse ook van zijn Amélie hield, zij wist dat er maar één grote liefde in zijn leven was: de schilderkunst. En dat accepteerde zij. In Krabbé Zoekt Matisse krijgt ze echter nieuwe concurrentie: er duikt een liefdebrief van een Russische kunststudente op en hun huwelijk raakt in zwaar weer. Een reis naar Marokko zorgt er gelukkig voor dat hun relatie weer opbloeit.
Deze aflevering van Krabbé Zoekt Matisse is op zondag 8 december 2024 om 20:20 uur te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. Maar wat maakt deze serie het kijken waard?
De TV van gisteren: Kijkers walgen van smerige shoot in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: BuZa, The masked singer, Jumper
06:00Geniet van lekker wat drama in het vierde seizoen van The Real Housewives of Amsterdam
20:52Nieuw programma Pandora met Ruben Nicolai start in januari op RTL4
19:57Francesca uit Niet Klein Te Krijgen overleden op 12-jarige leeftijd