TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederlandse media zijn unaniem in jubelstemming over de democratische overwinning van Joe Biden in de Amerikaanse presidentsverkiezingen. Margriet van der Linden koos in M wél voor een andere insteek: ze liet voor de verandering geen Amerikakenners aan het woord, maar Nederlandse kinderen. De kinderen waren allemaal blij dat Biden gewonnen heeft.
Op twitter waren kijkers niet erg te spreken over deze aanpak.
#DitIsM Waar zit ik nou dan naar te kijken zeg. Kinderen voor Kinderen goes #USA 🇺🇸 man man man — Jesse (@JesseSchmitzNL) November 9, 2020
Margriet kan tevreden zijn; de kinderen vinden #Trump stom en ze vinden het fijn dat de vice een gekleurde en vrouw is geworden. Oh ja, en klimaat is slecht door Trump. Man, man, wat een niveau. #Harris #DitIsM — Jack Forrest (@JackForrest1978) November 9, 2020
Geloof dat M wel aan de kant van Biden staat pffff en dan nog gehersenspoelde kinderen op laten draven...zapppp #DitIsM — cees de vries (@ceesdevries1) November 9, 2020
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:50Dit is de winnaar van Stars on Stage 2026
19:04Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'