TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
KRO-NCRV komt deze zomer met een nieuw consumentenprogramma op de buis, genaamd Alles op tafel. In dit programma gaan gastvrouw Marijn Frank, chef-kok Ramon Brugman en verslaggevers Anna Gimbrère en Maarten Remmers op zoek naar de werkelijkheid achter ons dagelijks voedsel.
In Alles op tafel presenteert chef-kok Ramon Brugman wekelijks een vreemd product uit de supermarkt. Gastvrouw Marijn Frank gaat vervolgens in gesprek met diverse experts en deskundigen om de waarheid achter deze producten te onthullen. Het programma gaat dieper in op wat we dagelijks consumeren.
Want klopt het allemaal wel wat er op de verpakkingen van producten wordt beloofd? En welke producten hebben een negatieve impact op het milieu? In het nieuwe consumentenprogramma wordt met een kritische blik gekeken naar wat we eten, om consumenten bewust te maken van hoe ze de beste keuze voor zichzelf, de wereld en hun portemonnee maken.
KRO-NCRV richt zich niet voor het eerst op de herkomst van ons voedsel en een groenere levensstijl. Deze thema's komen ook aan bod in de programma's BinnensteBuiten en Keuringsdienst van Waarde. De omroep wil hiermee laten zien dat de wereld van morgen altijd groener kan.
Alles op tafel is vanaf maandag 15 juli wekelijks rond 19.55 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 2.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval
08:23De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Samaritan
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden