TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
KRO-NCRV komt deze zomer met een nieuw consumentenprogramma op de buis, genaamd Alles op tafel. In dit programma gaan gastvrouw Marijn Frank, chef-kok Ramon Brugman en verslaggevers Anna Gimbrère en Maarten Remmers op zoek naar de werkelijkheid achter ons dagelijks voedsel.
In Alles op tafel presenteert chef-kok Ramon Brugman wekelijks een vreemd product uit de supermarkt. Gastvrouw Marijn Frank gaat vervolgens in gesprek met diverse experts en deskundigen om de waarheid achter deze producten te onthullen. Het programma gaat dieper in op wat we dagelijks consumeren.
Want klopt het allemaal wel wat er op de verpakkingen van producten wordt beloofd? En welke producten hebben een negatieve impact op het milieu? In het nieuwe consumentenprogramma wordt met een kritische blik gekeken naar wat we eten, om consumenten bewust te maken van hoe ze de beste keuze voor zichzelf, de wereld en hun portemonnee maken.
KRO-NCRV richt zich niet voor het eerst op de herkomst van ons voedsel en een groenere levensstijl. Deze thema's komen ook aan bod in de programma's BinnensteBuiten en Keuringsdienst van Waarde. De omroep wil hiermee laten zien dat de wereld van morgen altijd groener kan.
Alles op tafel is vanaf maandag 15 juli wekelijks rond 19.55 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 2.
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar