TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
KRO-NCRV komt deze zomer met een nieuw consumentenprogramma op de buis, genaamd Alles op tafel. In dit programma gaan gastvrouw Marijn Frank, chef-kok Ramon Brugman en verslaggevers Anna Gimbrère en Maarten Remmers op zoek naar de werkelijkheid achter ons dagelijks voedsel.
In Alles op tafel presenteert chef-kok Ramon Brugman wekelijks een vreemd product uit de supermarkt. Gastvrouw Marijn Frank gaat vervolgens in gesprek met diverse experts en deskundigen om de waarheid achter deze producten te onthullen. Het programma gaat dieper in op wat we dagelijks consumeren.
Want klopt het allemaal wel wat er op de verpakkingen van producten wordt beloofd? En welke producten hebben een negatieve impact op het milieu? In het nieuwe consumentenprogramma wordt met een kritische blik gekeken naar wat we eten, om consumenten bewust te maken van hoe ze de beste keuze voor zichzelf, de wereld en hun portemonnee maken.
KRO-NCRV richt zich niet voor het eerst op de herkomst van ons voedsel en een groenere levensstijl. Deze thema's komen ook aan bod in de programma's BinnensteBuiten en Keuringsdienst van Waarde. De omroep wil hiermee laten zien dat de wereld van morgen altijd groener kan.
Alles op tafel is vanaf maandag 15 juli wekelijks rond 19.55 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 2.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin