TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De reacties op Jesus Christ Superstar waren in 1970 niet onverdeeld positief. Met name uit religieuze hoek kwam er kritiek op de rockopera van Andrew Lloyd Webber en Tim Rice.
Toch was er vooral veel lof voor het stuk, dat eerst werd uitgebracht als album, vervolgens als musical en daarna als film. Inmiddels is het in al die vormen uitgegroeid tot een ware klassieker. Wereldwijd komen nog regelmatig nieuwe bewerkingen uit.
Vorige week ging de uitvoering van de Belgische toneelregisseur Ivo van Hove in première. Hierin zijn rollen weggelegd voor Jeangu Macrooy als Jezus, Lucas Hamming als Judas en Edwin Jonker als Pilatus. Kruispunt spreekt met fans van Jesus Christ Superstar. Verder een kijkje bij de laatste repetities met de Nederlandse cast.
Giel de Winter heeft goed nieuws voor de fans van Het Jachtseizoen: Most Wanted
13:12Video: Familie Jelies overspoeld met reacties na eerste aflevering Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigereren
13:00RTL laat William Rutten en Humberto Tan in verwarring achter: 'Een groot mysterie'
10:42De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'