TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De reacties op Jesus Christ Superstar waren in 1970 niet onverdeeld positief. Met name uit religieuze hoek kwam er kritiek op de rockopera van Andrew Lloyd Webber en Tim Rice.
Toch was er vooral veel lof voor het stuk, dat eerst werd uitgebracht als album, vervolgens als musical en daarna als film. Inmiddels is het in al die vormen uitgegroeid tot een ware klassieker. Wereldwijd komen nog regelmatig nieuwe bewerkingen uit.
Vorige week ging de uitvoering van de Belgische toneelregisseur Ivo van Hove in première. Hierin zijn rollen weggelegd voor Jeangu Macrooy als Jezus, Lucas Hamming als Judas en Edwin Jonker als Pilatus. Kruispunt spreekt met fans van Jesus Christ Superstar. Verder een kijkje bij de laatste repetities met de Nederlandse cast.
SBS6 komt tijdens WK voetbal met dubbele uitzendingen van Vandaag Inside of De Oranjezomer
09:27Zo vierde Monique Hansler dit jaar Koningsdag
07:51Deze realitysterren doen mee aan het nieuwe programma A.S.S. – Anti Survival Show
07:48De TV van gisteren: Koninklijk bezoek aan Dokkum trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 4 t/m donderdag 7 mei 2026