TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De reacties op Jesus Christ Superstar waren in 1970 niet onverdeeld positief. Met name uit religieuze hoek kwam er kritiek op de rockopera van Andrew Lloyd Webber en Tim Rice.
Toch was er vooral veel lof voor het stuk, dat eerst werd uitgebracht als album, vervolgens als musical en daarna als film. Inmiddels is het in al die vormen uitgegroeid tot een ware klassieker. Wereldwijd komen nog regelmatig nieuwe bewerkingen uit.
Vorige week ging de uitvoering van de Belgische toneelregisseur Ivo van Hove in première. Hierin zijn rollen weggelegd voor Jeangu Macrooy als Jezus, Lucas Hamming als Judas en Edwin Jonker als Pilatus. Kruispunt spreekt met fans van Jesus Christ Superstar. Verder een kijkje bij de laatste repetities met de Nederlandse cast.
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los