TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De reacties op Jesus Christ Superstar waren in 1970 niet onverdeeld positief. Met name uit religieuze hoek kwam er kritiek op de rockopera van Andrew Lloyd Webber en Tim Rice.
Toch was er vooral veel lof voor het stuk, dat eerst werd uitgebracht als album, vervolgens als musical en daarna als film. Inmiddels is het in al die vormen uitgegroeid tot een ware klassieker. Wereldwijd komen nog regelmatig nieuwe bewerkingen uit.
Vorige week ging de uitvoering van de Belgische toneelregisseur Ivo van Hove in première. Hierin zijn rollen weggelegd voor Jeangu Macrooy als Jezus, Lucas Hamming als Judas en Edwin Jonker als Pilatus. Kruispunt spreekt met fans van Jesus Christ Superstar. Verder een kijkje bij de laatste repetities met de Nederlandse cast.
'Nieuwe tv-klus voor Merel Westrik'
13:59Verhuist Goede Tijden, Slechte Tijden deze zomer naar Videoland?
13:24Pommelien Thijs treedt op in tweede halve finale van The Voice of Holland
11:23Video: Casper en Kristie bekvechten erop los in De Bondgenoten: ‘Vies wijf’
11:00Wanneer is B&B Vol Liefde in 2026 op televisie te zien?