TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het laatste deel van het drieluik Laat Oorlog Geen Generaties Duren spreekt Hanneke Groenteman met de Afghaanse activist Kamela Hamidy en haar volwassen dochter Morvarid. Ze vluchtten voor het regime van de taliban. “Het geweld tegen vrouwen was niet om aan te zien. Ze zijn er hun leven niet zeker,” vertelt Kamela.
In Afghanistan was Kamela verloskundige en wees vrouwen op hun rechten. In Nederland richtte ze een vereniging op om Afghaanse vrouwen te helpen met gezinsproblemen en met de Nederlandse taal. Groenteman groeide zelf op in een familie die zweeg over oorlogstrauma’s; ze is benieuwd of de Hamidy’s wel over hun oorlogsgeschiedenis praten. Met de serie vestigt War Child aandacht op de 230 miljoen kinderen die opgroeien in conflictgebieden.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
De eerste beelden van de nieuwe Netflix-serie De Eetclub zijn verschenen
09:05Oh nee: dit is waarom De Bondgenoten woensdag pas om 22:00 uur te zien is
08:44De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers vellen eerste oordeel over nieuwe bewoners
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De dag dat ..., Legally Blonde 2: Red, White & Blonde
19:39Samson-klassieker krijgt WK make-over: Marie Verhulst blaast 'Wij willen voetballen' nieuw leven in