TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Kijken naar Lang Leve de Liefde is bij vlagen ongemakkelijk, soms kan het zelfs een tikje tenenkrommend zijn. Toch is het datingprogramma succesvoller dan veel genregenoten.
Uit de eerste 250 afleveringen ontstonden ruim veertig koppels. Dat is zeker niet slecht, al helemaal afgezet tegen bijvoorbeeld First Dates, waar het slagingspercentage onder de één procent ligt. Ook de matchmakers van Married at First Sight scoren minder goed dan die van Lang leve de liefde.
Voor veel deelnemers is het programma dus een succes. Dat is het ook voor de makers: de kijkcijfers zijn nog altijd goed. Volgens seksuoloog Eveline Stallaart ligt dat aan het ongemak, vertelt ze bij RTL Boulevard: “Kijkers houden van die ongemakkelijke momenten, daar willen ze meer van zien.”
Partnerbijdrage
Video: Familie Jelies overspoeld met reacties na eerste aflevering Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigereren
13:00RTL laat William Rutten en Humberto Tan in verwarring achter: 'Een groot mysterie'
10:42De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'
10:24Leuk! Videoland deelt de eerste beelden van het nieuwe seizoen Eén Grote Familie