TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kijken naar Lang Leve de Liefde is bij vlagen ongemakkelijk, soms kan het zelfs een tikje tenenkrommend zijn. Toch is het datingprogramma succesvoller dan veel genregenoten.
Uit de eerste 250 afleveringen ontstonden ruim veertig koppels. Dat is zeker niet slecht, al helemaal afgezet tegen bijvoorbeeld First Dates, waar het slagingspercentage onder de één procent ligt. Ook de matchmakers van Married at First Sight scoren minder goed dan die van Lang leve de liefde.
Voor veel deelnemers is het programma dus een succes. Dat is het ook voor de makers: de kijkcijfers zijn nog altijd goed. Volgens seksuoloog Eveline Stallaart ligt dat aan het ongemak, vertelt ze bij RTL Boulevard: “Kijkers houden van die ongemakkelijke momenten, daar willen ze meer van zien.”
Johan Derksen prijst Gordon: 'Hij heeft nu doorzettingsvermogen getoond'
12:37Chris Zegers terug met reisprogramma, maar niet op tv
12:24We Zijn er Bijna!-presentatrice Marlijn Weerdenburg geveld door infectie
10:26Dit programma neemt binnenkort de plaats in van Strijders op NPO 1
10:00Anniko van Santen blijkt dol op dit tv-genre: 'Soms zit ik hoofdschuddend op de bank'