TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kijken naar Lang Leve de Liefde is bij vlagen ongemakkelijk, soms kan het zelfs een tikje tenenkrommend zijn. Toch is het datingprogramma succesvoller dan veel genregenoten.
Uit de eerste 250 afleveringen ontstonden ruim veertig koppels. Dat is zeker niet slecht, al helemaal afgezet tegen bijvoorbeeld First Dates, waar het slagingspercentage onder de één procent ligt. Ook de matchmakers van Married at First Sight scoren minder goed dan die van Lang leve de liefde.
Voor veel deelnemers is het programma dus een succes. Dat is het ook voor de makers: de kijkcijfers zijn nog altijd goed. Volgens seksuoloog Eveline Stallaart ligt dat aan het ongemak, vertelt ze bij RTL Boulevard: “Kijkers houden van die ongemakkelijke momenten, daar willen ze meer van zien.”
De streamingtip van de week: The Gentleman seizoen 2
13:30Wanneer speelt Botic van de Zandschulp zijn US Open-kwartfinale tegen Zverev?
11:28Privédetective Nico van den Dries krijgt een eigen programma op SBS6
11:09Monique Hansler reageert op kritiek De Hanslers: 'Dat vind ik jammer'
10:14Peter van der Vorst stopt bij DPG Media