TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kijken naar Lang Leve de Liefde is bij vlagen ongemakkelijk, soms kan het zelfs een tikje tenenkrommend zijn. Toch is het datingprogramma succesvoller dan veel genregenoten.
Uit de eerste 250 afleveringen ontstonden ruim veertig koppels. Dat is zeker niet slecht, al helemaal afgezet tegen bijvoorbeeld First Dates, waar het slagingspercentage onder de één procent ligt. Ook de matchmakers van Married at First Sight scoren minder goed dan die van Lang leve de liefde.
Voor veel deelnemers is het programma dus een succes. Dat is het ook voor de makers: de kijkcijfers zijn nog altijd goed. Volgens seksuoloog Eveline Stallaart ligt dat aan het ongemak, vertelt ze bij RTL Boulevard: “Kijkers houden van die ongemakkelijke momenten, daar willen ze meer van zien.”
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers