TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Hoe is het om als gezin samen te leven in de natuur? Welke survival knopen zijn handig om te kennen? En welke planten zijn eerbaar?
In het tweede seizoen van Last Family Standing ruilen wederom vier gezinnen het comfort van hun huis in voor de woeste wildernis van Kroatië. Met enkel elkaar. De families krijgen namelijk op voorhand slechts een basispakket mee, maar verder moeten ze op eigen houtje de grillen van de natuur doorstaan. Een duidelijke taakverdeling is dan ook heel belangrijk om de volledige twee weken vol te houden.
Hoe lastig dit misschien al klinkt, het is dit jaar niet de enige uitdaging voor de deelnemers in kwestie. De familie Klasens, Schönberger, Hotting en Gijssel-Kake zullen het ook tegen elkaar moeten opnemen. Ze krijgen gedurende deze tweede reeks diverse lastige opdrachten voorgeschoteld waarmee ze punten kunnen verdienen. Het gezin dat uiteindelijk na twee weken de meeste punten heeft bepaald, ontvangt de titel 'Last family standing'.
Het tweede seizoen van Last Family Standing is vanaf vanavond wekelijks om 19.20 uur te zien bij BNNVARA op NPO Zapp.
Kees Prins zei vooral 'ja' tegen het tweede seizoen van BuZa vanwege het geld
09:46Muziek, herinneringen en emoties: Als IK het zing met Carrie ten Napel start binnenkort
08:33De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van Stef Bos in Onvergetelijke Liedjes
06:47Vanavond op TV: Tribe with Bruce Parry, The masked singer, The Mechanic
20:26Denise reageert op pijnlijk fragment met Monique in De Hanslers: 'Ik bleef rustig, maar...'