TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe is het om als gezin samen te leven in de natuur? Welke survival knopen zijn handig om te kennen? En welke planten zijn eerbaar?
In het tweede seizoen van Last Family Standing ruilen wederom vier gezinnen het comfort van hun huis in voor de woeste wildernis van Kroatië. Met enkel elkaar. De families krijgen namelijk op voorhand slechts een basispakket mee, maar verder moeten ze op eigen houtje de grillen van de natuur doorstaan. Een duidelijke taakverdeling is dan ook heel belangrijk om de volledige twee weken vol te houden.
Hoe lastig dit misschien al klinkt, het is dit jaar niet de enige uitdaging voor de deelnemers in kwestie. De familie Klasens, Schönberger, Hotting en Gijssel-Kake zullen het ook tegen elkaar moeten opnemen. Ze krijgen gedurende deze tweede reeks diverse lastige opdrachten voorgeschoteld waarmee ze punten kunnen verdienen. Het gezin dat uiteindelijk na twee weken de meeste punten heeft bepaald, ontvangt de titel 'Last family standing'.
Het tweede seizoen van Last Family Standing is vanaf vanavond wekelijks om 19.20 uur te zien bij BNNVARA op NPO Zapp.
Deze queens zien we terug in de Second Chance Show van Make Up Your Mind 2026
08:50De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers zien Ian na dagen vol twijfel dan toch vertrekken
06:47Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Other Woman
18:49Realityprogramma Beauty and the Geek krijgt een tweede seizoen
16:09Videoland stort zich op podcasts en strikt de populaire show Moordcast