TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jong en oud kunnen dus weer meespeuren naar de identiteit van de Mol van 2023.
Mollenstreken lijkt in de kern sterk op het napraatprogramma Moltalk, maar deze show is het echt bedoeld voor het jongere publiek. Lavezzi Rutjes bespreekt hiervoor op geheel eigen wijze wat hem in de afgelopen uitzending is opgevallen: van de opdracht tot gek gedrag van de kandidaten dat weleens zou kunnen wijzen op hun rol als mol. Vorig jaar zat hij er wel net naast: hij dacht - overigens net als onze redacteur - dat Fresia Cousiño Arias de Mol zou zijn.
Nieuw jaar, nieuwe kansen. Aanstaande zaterdag gaat er een gloednieuw seizoen van Wie Is de Mol? van start met kandidaten als Soy Kroon, Froukje de Both en Daniël Verlaan. Een dag later - op zondag 8 januari - bespreekt Lavezzi de uitzending al rond 18:45 uur na op NPO Zapp.
Mollenstreken is vanaf zondag 8 januari weer wekelijks om 18:45 uur te zien bij AVROTROS op NPO Zapp (3).
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Dit is de startdatum van het tweede seizoen van De Hanslers
20:10Dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van B&B Vol Liefde
19:57Dit is de cast van de nieuwe Baantjer-serie
16:37Vriend van veelbesproken Anouk uit De Bondgenoten laat via Mercedes van zich horen
15:52Tijs van den Brink betrokken bij ernstig verkeersongeluk: 'Richten op herstel'