TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Ongegeneerd eerlijk met behoud van opgedane wijsheid”, zo omschrijft Lenette van Dongen haar voorstelling Paradijskleier. “Want wijzer worden komt soms met harde lessen.”
Voor deze persoonlijke show over ouder worden kreeg Van Dongen de Poelifinario, de prijs voor het indrukwekkendste cabaretprogramma van het seizoen. Dat seizoen kreeg een abrupt einde toen in 2020 alle zalen sloten door de coronaepidemie. De cabaretière hield via Facebook contact met haar fans, waar ze elke dag een livesessie hield met beweging, meditatie en zelfreflectie.
Het vormde het begin van haar Blij Ei Academie, een online platform met livestreams, wandelingen en retraites. Momenteel trekt Van Dongen langs de zalen met haar nieuwste voorstelling Dat doet ze anders nooit.
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'