TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Ongegeneerd eerlijk met behoud van opgedane wijsheid”, zo omschrijft Lenette van Dongen haar voorstelling Paradijskleier. “Want wijzer worden komt soms met harde lessen.”
Voor deze persoonlijke show over ouder worden kreeg Van Dongen de Poelifinario, de prijs voor het indrukwekkendste cabaretprogramma van het seizoen. Dat seizoen kreeg een abrupt einde toen in 2020 alle zalen sloten door de coronaepidemie. De cabaretière hield via Facebook contact met haar fans, waar ze elke dag een livesessie hield met beweging, meditatie en zelfreflectie.
Het vormde het begin van haar Blij Ei Academie, een online platform met livestreams, wandelingen en retraites. Momenteel trekt Van Dongen langs de zalen met haar nieuwste voorstelling Dat doet ze anders nooit.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers