TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
“Ongegeneerd eerlijk met behoud van opgedane wijsheid”, zo omschrijft Lenette van Dongen haar voorstelling Paradijskleier. “Want wijzer worden komt soms met harde lessen.”
Voor deze persoonlijke show over ouder worden kreeg Van Dongen de Poelifinario, de prijs voor het indrukwekkendste cabaretprogramma van het seizoen. Dat seizoen kreeg een abrupt einde toen in 2020 alle zalen sloten door de coronaepidemie. De cabaretière hield via Facebook contact met haar fans, waar ze elke dag een livesessie hield met beweging, meditatie en zelfreflectie.
Het vormde het begin van haar Blij Ei Academie, een online platform met livestreams, wandelingen en retraites. Momenteel trekt Van Dongen langs de zalen met haar nieuwste voorstelling Dat doet ze anders nooit.
De aftrap van B&B Vol Liefde staat sneller op Videoland dan gedacht
12:50Documentaireserie over Femicide van Jessica Villerius binnenkort op televisie
10:34Op deze datum start het nieuwe seizoen van Het Familiediner
10:14Video: De eerste beelden van The Winner Takes It All zijn verschenen
09:51In deze nieuwe spelshow maakt Soy Kroon binnenkort ook zijn opwachting