TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Ongegeneerd eerlijk met behoud van opgedane wijsheid”, zo omschrijft Lenette van Dongen haar voorstelling Paradijskleier. “Want wijzer worden komt soms met harde lessen.”
Voor deze persoonlijke show over ouder worden kreeg Van Dongen de Poelifinario, de prijs voor het indrukwekkendste cabaretprogramma van het seizoen. Dat seizoen kreeg een abrupt einde toen in 2020 alle zalen sloten door de coronaepidemie. De cabaretière hield via Facebook contact met haar fans, waar ze elke dag een livesessie hield met beweging, meditatie en zelfreflectie.
Het vormde het begin van haar Blij Ei Academie, een online platform met livestreams, wandelingen en retraites. Momenteel trekt Van Dongen langs de zalen met haar nieuwste voorstelling Dat doet ze anders nooit.
Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'
11:21Jean-Paul uit B&B Vol Liefde werkt aan realityserie, samen met deze oud-kandidate