TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Ongegeneerd eerlijk met behoud van opgedane wijsheid”, zo omschrijft Lenette van Dongen haar voorstelling Paradijskleier. “Want wijzer worden komt soms met harde lessen.”
Voor deze persoonlijke show over ouder worden kreeg Van Dongen de Poelifinario, de prijs voor het indrukwekkendste cabaretprogramma van het seizoen. Dat seizoen kreeg een abrupt einde toen in 2020 alle zalen sloten door de coronaepidemie. De cabaretière hield via Facebook contact met haar fans, waar ze elke dag een livesessie hield met beweging, meditatie en zelfreflectie.
Het vormde het begin van haar Blij Ei Academie, een online platform met livestreams, wandelingen en retraites. Momenteel trekt Van Dongen langs de zalen met haar nieuwste voorstelling Dat doet ze anders nooit.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026