TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lenny Kuhr is inmiddels 72 jaar, maar ze zingt nog altijd. Eind vorig jaar bracht ze een nieuwe plaat uit, simpelweg getiteld Lenny Kuhr.
Een bijzonder nummer hierop is geschreven door Stef Bos, die met ‘Nog steeds een troubadour’ verwijst naar het lied waarmee Kuhr in 1969 het Eurovisie Songfestival won. “Dat zou ik zelf nooit geschreven hebben. Al voel ik de tekst in mijn hart en krijgt het live ook al heel veel respons”, zei de zangeres daarover. Ook Spinvis en Poelifinario-winnaar Elke Vierveijzer schreven een lied.
Afgelopen februari stond Lenny Kuhr op het podium van Paradiso in Amsterdam. Begeleid door een band, blazers en strijkers speelde ze eenmalig nummers van haar nieuwste album. Omroep MAX zendt een registratie van het concert uit.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'