TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lenny Kuhr is inmiddels 72 jaar, maar ze zingt nog altijd. Eind vorig jaar bracht ze een nieuwe plaat uit, simpelweg getiteld Lenny Kuhr.
Een bijzonder nummer hierop is geschreven door Stef Bos, die met ‘Nog steeds een troubadour’ verwijst naar het lied waarmee Kuhr in 1969 het Eurovisie Songfestival won. “Dat zou ik zelf nooit geschreven hebben. Al voel ik de tekst in mijn hart en krijgt het live ook al heel veel respons”, zei de zangeres daarover. Ook Spinvis en Poelifinario-winnaar Elke Vierveijzer schreven een lied.
Afgelopen februari stond Lenny Kuhr op het podium van Paradiso in Amsterdam. Begeleid door een band, blazers en strijkers speelde ze eenmalig nummers van haar nieuwste album. Omroep MAX zendt een registratie van het concert uit.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Laatste seizoen Flikken Rotterdam komt 'gewoon' op televisie
16:37Video: NOS-nieuwslezeres Iris de Graaf deelt eerste beelden dochtertje Gigi
15:58Cybermannetje Dave Maasland (VI) overladen met steunbetuigingen na droevig bericht
14:38Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'