TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lenny Kuhr is inmiddels 72 jaar, maar ze zingt nog altijd. Eind vorig jaar bracht ze een nieuwe plaat uit, simpelweg getiteld Lenny Kuhr.
Een bijzonder nummer hierop is geschreven door Stef Bos, die met ‘Nog steeds een troubadour’ verwijst naar het lied waarmee Kuhr in 1969 het Eurovisie Songfestival won. “Dat zou ik zelf nooit geschreven hebben. Al voel ik de tekst in mijn hart en krijgt het live ook al heel veel respons”, zei de zangeres daarover. Ook Spinvis en Poelifinario-winnaar Elke Vierveijzer schreven een lied.
Afgelopen februari stond Lenny Kuhr op het podium van Paradiso in Amsterdam. Begeleid door een band, blazers en strijkers speelde ze eenmalig nummers van haar nieuwste album. Omroep MAX zendt een registratie van het concert uit.
Partnerbijdrage
Johnny vervangt Hélène bij De Oranjezomer, met deze vaste tafelgast
12:24Bondgenoot-Anouk briest: 'Diederik, je bent een eikel'
11:06B&B Vol Liefde: Arie noemt Carolie een paardenlul
10:19Gaan Philip Freriks en Maarten van Rossem De Slimste Mens hiermee overtreffen?
09:35Tooske: 'Gaan we Fabiënne uit De Bondgenoten ook een keer zien lachen?'