TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lenny Kuhr is inmiddels 72 jaar, maar ze zingt nog altijd. Eind vorig jaar bracht ze een nieuwe plaat uit, simpelweg getiteld Lenny Kuhr.
Een bijzonder nummer hierop is geschreven door Stef Bos, die met ‘Nog steeds een troubadour’ verwijst naar het lied waarmee Kuhr in 1969 het Eurovisie Songfestival won. “Dat zou ik zelf nooit geschreven hebben. Al voel ik de tekst in mijn hart en krijgt het live ook al heel veel respons”, zei de zangeres daarover. Ook Spinvis en Poelifinario-winnaar Elke Vierveijzer schreven een lied.
Afgelopen februari stond Lenny Kuhr op het podium van Paradiso in Amsterdam. Begeleid door een band, blazers en strijkers speelde ze eenmalig nummers van haar nieuwste album. Omroep MAX zendt een registratie van het concert uit.
Roxeanne Hazes verzorgt in Memoriam-act tijdens Gouden Televizier-Ring Gala
15:30Greetje Hakvoort geeft update na relatiebreuk
14:34Linda de Mol werkt aan geheimzinnig nieuw tv-programma: 'Heel leuk idee'
10:57Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Love Island VIPS
10:28Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'