TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lenny Kuhr is inmiddels 72 jaar, maar ze zingt nog altijd. Eind vorig jaar bracht ze een nieuwe plaat uit, simpelweg getiteld Lenny Kuhr.
Een bijzonder nummer hierop is geschreven door Stef Bos, die met ‘Nog steeds een troubadour’ verwijst naar het lied waarmee Kuhr in 1969 het Eurovisie Songfestival won. “Dat zou ik zelf nooit geschreven hebben. Al voel ik de tekst in mijn hart en krijgt het live ook al heel veel respons”, zei de zangeres daarover. Ook Spinvis en Poelifinario-winnaar Elke Vierveijzer schreven een lied.
Afgelopen februari stond Lenny Kuhr op het podium van Paradiso in Amsterdam. Begeleid door een band, blazers en strijkers speelde ze eenmalig nummers van haar nieuwste album. Omroep MAX zendt een registratie van het concert uit.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie