TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een kind verliezen is de nachtmerrie van elke ouder. De vierdelige documentaireserie Leven naast de Dood toont hoe ingrijpend de dood van een kind is en hoe ouders daar in hun dagelijkse leven mee omgaan. In deze aflevering vertellen Simone en Paul dat ze na het overlijden van hun zoon Wies (8) niet alleen met hun verdriet, maar ook met hun omgeving worstelen.
Anne Floor en Thomas zijn na de dood van hun dochter Julie Emma (9) vrienden verloren. Anne Floor: "Je wilt gewoon niet praten over een kind dat dood is. Het is een superongemakkelijk onderwerp."
Voor natuurkundedocent Thomas bleek het na het verlies van Julie Emma onmogelijk om zijn werk goed te blijven doen. Dat kwam voor een groot deel doordat zijn omgeving niet wist hoe te reageren.
Deze aflevering van Leven naast de Dood is op dinsdag 28 mei vanaf 21:30 uur te zien bij BNNVARA op NPO1.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Zomergasten, Vals spel, Baywatch
08:50De TV van gisteren: Muziekfeest op het plein valt in het water op zomerse vrijdag
08:25B&B vol liefde-ster Timothy bijt van zich af na aantijgingen over strafblad
08:15Marco Schuitmaker in alle stilte bezig met eigen realitysoap: ‘We hebben al veel gefilmd’
08:06Tina Nijkamp doet teleurstellende ontdekking over The masked singer: ‘Helaas!’