TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is zomer en dat betekent dat er op veel buitenplaatsen activiteiten plaatsvinden. Zo ook op Het Huys ten Donck in Ridderkerk. Hier gaan de poorten open voor bezoekers tijdens de Donckse fair. Jonkvrouw Catharina Groeninx van Zoelen en de vele vrijwilligers zorgen ervoor dat alles op rolletjes loopt.
Ook op kasteel Vosbergen in Heerde zijn bezoekers welkom, want er is een openluchtbioscoop. Beheerster Jeanne Kamerlingh Onnes vertelde bij Omroep Gelderland dat dergelijke evenementen belangrijk zijn als bron van inkomsten om het landgoed te kunnen beheren.
Bovendien wil zij het verhaal van Vosbergen delen met bezoekers. “Het is mooi als mensen belangstelling hebben voor het landgoed. Dat draagt bij aan de instandhouding van dit stukje cultureel erfgoed.”
Liefde voor het Landgoed is iedere vrijdag vanaf 20:33 uur te zien bij MAX op NPO1.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'
10:27In deze stad komt het Glazen Huis van 3FM Serious Request in 2026 te staan
10:00Noa Vahle, Sjoerd Mossou en Youri Mulder delen hun voorspellingen voor het WK voetbal 2026
10:00Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'