TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is zomer en dat betekent dat er op veel buitenplaatsen activiteiten plaatsvinden. Zo ook op Het Huys ten Donck in Ridderkerk. Hier gaan de poorten open voor bezoekers tijdens de Donckse fair. Jonkvrouw Catharina Groeninx van Zoelen en de vele vrijwilligers zorgen ervoor dat alles op rolletjes loopt.
Ook op kasteel Vosbergen in Heerde zijn bezoekers welkom, want er is een openluchtbioscoop. Beheerster Jeanne Kamerlingh Onnes vertelde bij Omroep Gelderland dat dergelijke evenementen belangrijk zijn als bron van inkomsten om het landgoed te kunnen beheren.
Bovendien wil zij het verhaal van Vosbergen delen met bezoekers. “Het is mooi als mensen belangstelling hebben voor het landgoed. Dat draagt bij aan de instandhouding van dit stukje cultureel erfgoed.”
Liefde voor het Landgoed is iedere vrijdag vanaf 20:33 uur te zien bij MAX op NPO1.
Partnerbijdrage
Chateau Meiland, Het Roer Om en Mr. Frank Visser zijn straks ook op Netflix te zien
14:55Goed nieuws voor voetbalfans: Ajax - PSV is dit weekend gratis te zien
14:33Zanger Samuel Welten krijgt een eigen reallifesoap bij Prime Video
13:44Beau van Erven Dorens komt terug op woede om Renze Klamer: 'Ik was echt boos'
12:30Hélène Hendriks schrikt van beeltenis: 'Lijkt alsof ik mijn uitvaart al gehad heb'