TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het is zomer en dat betekent dat er op veel buitenplaatsen activiteiten plaatsvinden. Zo ook op Het Huys ten Donck in Ridderkerk. Hier gaan de poorten open voor bezoekers tijdens de Donckse fair. Jonkvrouw Catharina Groeninx van Zoelen en de vele vrijwilligers zorgen ervoor dat alles op rolletjes loopt.
Ook op kasteel Vosbergen in Heerde zijn bezoekers welkom, want er is een openluchtbioscoop. Beheerster Jeanne Kamerlingh Onnes vertelde bij Omroep Gelderland dat dergelijke evenementen belangrijk zijn als bron van inkomsten om het landgoed te kunnen beheren.
Bovendien wil zij het verhaal van Vosbergen delen met bezoekers. “Het is mooi als mensen belangstelling hebben voor het landgoed. Dat draagt bij aan de instandhouding van dit stukje cultureel erfgoed.”
Liefde voor het Landgoed is iedere vrijdag vanaf 20:33 uur te zien bij MAX op NPO1.
Partnerbijdrage
HEMA Kerstreclame 2025: Takkie en Siepie bezoeken meisje in ziekenhuis
16:12Kruidvat Kerstreclame 2025: sjans van de kerstman
10:52Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden