TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Schrijfster Heleen van Royen had al een rubriek over seks in het tijdschrift LINDA., en daar kwam dit voorjaar ook een podcast mét beeld bij. In de laatste aflevering van deze zesdelige serie, Lieve Heleen, praat ze met actrice Joy Delima, bekend van onder meer Dirty Lines en Eén Grote Familie. Hoe heeft haar seksleven zich ontwikkeld door de jaren heen? Wat heeft ze geleerd?
Met praten over seks en intimiteit heeft Joy geen moeite: ze schreef er drie jaar columns over voor de Volkskrant en is auteur van het boek Goed komen. Daarin schrijft ze met humor, kwetsbaarheid en openheid over haar ervaringen.
Al vindt ze het ook fijn dat ze er nu even niet meer over schrijft, zegt ze tegen Heleen. “Als ik seksueel actief was, dacht ik meteen: wat kan ik hierover schrijven?”
Lieve Heleen met Joy Delima is op vrijdag 13 juni 2025 om 22:25 uur te zien op NET 5.
Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, Flo, I Care a Lot