TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bobbi, die dit jaar haar masterstudie rechtsgeleerdheid heeft afgerond, en haar bekende moeder zingen As van George Michael en Mary J. Blige. Het panel weet niet te raden dat de andere stem die ze horen van Lone is. De verrassing is dan ook groot als de musicalster het podium betreedt.
"Ik vind het zo stoer. Ik was helemaal in tranen net", aldus Lone, die het opnieuw even te kwaad krijgt. "Ik weet hoe moeilijk ze het vindt en ik vind het gewoon zo stoer."
Teamcaptains Jaap Reesema en Jeroen van Koningsbrugge zijn onder de indruk van Bobbi's zang. Ze moedigen haar dan ook aan om voor een carrièreswitch te gaan. "Je moet die band inhuren en gaan toeren", zegt Jeroen. "Je bent te goed, het kan altijd nog", sluit Jaap, die eerder ook rechten heeft gestudeerd, zich daarbij aan.
Naast Lone van Roosendaal stonden ook familieleden van rapper Keizer en Idols-ster Dewi op het podium van DNA Singers. Keizer zong een duet met zijn moeder en Dewi met haar dochter.
Miljuschka Witzenhausen reist langs het Romeinse Rijk in nieuwe Disney+-serie
10:33Prime Video deelt trailer van LOL: Last One Laughing Halloween Special
10:00Mariska Bauer kiest eindelijk voor zichzelf: 'Ik maak nu ruimte voor mijn dromen'
09:32EO-programma Een Buitengewoon Gesprek krijgt een nieuw seizoen
08:57Nieuw seizoen van Kopen Zonder Kijken in de maak