TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aanstaande maandag zal Loretta Schrijver zich weer voegen bij haar collega’s van Koffietijd. Dit maakte Quinty Trustfull vandaag in de uitzending bekend.
De presentatrice was de afgelopen maanden afwezig door zware darmoperaties in de zomer en complicaties daarna. Patrick Martens verving haar sindsdien. Loretta leek weer aan de betere hand door haar deelname als jurylid in The masked singer.
Vanaf aankomende maandag, 3 januari, sluit Loretta zich dus ook weer aan bij Quinty en Patrick. Quinty deelde het nieuws vanochtend. “Ik ben zo blij. Onze lieve Loretta komt maandag weer terug. Het is natuurlijk een heel pittig jaar geweest met heel veel diepte-, gelukkig ook een paar mooie hoogtepunten wat betreft Loretta”, vertelt ze glunderend aan Patrick. Ze vervolgt: “Het mooiste hoogtepunt van het aankomend jaar vind ik dus nu al dat onze Loret weer terugkomt”.
Voorlopig zal Loretta enkel op de maandagen aansluiten. We wensen haar alvast weer veel plezier bij Koffietijd.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026