TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Van festival Lowlands is vandaag en morgen een registratie te zien met muzikale hoogtepunten, theaterstukken en sfeerimpressies. Eva Koreman, Sagid Carter en Roel Maalderink doen de presentatie.
De hoofdacts op vrijdag waren Nothing But Thieves, Underworld, Bicep en uit Nederland stonden onder meer S10, Merol en John Coffey op het podium.
Op zaterdag zijn er optredens te zien van Yungblud, Foals en Florence & The Machine. Het is dit precies dertig jaar geleden dat het festival voor het eerst in Biddinghuizen werd georganiseerd. Toen heette het evenement nog voluit A Campingflight to Lowlands Paradise.
Het campinggevoel is nog steeds een van de belangrijke aspecten, terwijl er naast pop in de loop der jaren steeds meer andere vormen van cultuur zijn te zien.
Deze BN'ers doen mee aan De Allesweter VIPS: 'Verwacht chaos'
10:57Komt er nog een nieuw seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa?
10:19Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van De Augurkenkoning
09:03Kim reageert op exit in B&B Vol Liefde
08:53Pijnlijk! CEO Amerikaans techbedrijf wordt tijdens Coldplay-concert betrapt met zijn minnares