TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tegenwoordig is het een razend populair driedaags festival in Biddinghuizen, maar het ontstond in 1967 als een achttien uur durend festijn in de Jaarbeurs in Utrecht: Lowlands. De Utrechtse kunstschilder Bunk Bessels bedacht het festival, dat toen voor 10 gulden inclusief ontbijt was te bezoeken. Deze uitzending staat in het teken van Lowlands van dit jaar, met aandacht voor het festivalleven en beelden van optredens.
De Nederlandse Froukje is een van de Nederlandse topacts die dit jaar op Lowlands te zien zijn. Ze scoorde hits als 'Ik wil dansen' en 'Niets tussen' en vult later dit jaar meerdere dagen in Afas Live. Wat betreft internationale artiesten mag de bezoeker ook niet klagen. Onder meer Justice, Jorja Smith, Big Thief en Peggy Gou maken hun opwachting.
De tv-registratie van Lowlands zie je op zaterdag 17 augustus vanaf 21:55 uur op NPO 3.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur