TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ivo Niehe belichtte de afgelopen weken in Lucas en Arthur Jussen op Wereldtournee het succes van de twee pianospelende broers. Wereldwijd krijgen ze verzoeken om op te treden: van Seoel tot Salzburg.
In het laatste deel van dit drieluik staat Niehe stil bij de vraag wat de prijs van al dit succes is. Een groot deel van hun nog jonge leven stond in het teken van het bereiken van de wereldtop. Hun internationale carrière slokt nog altijd veel tijd op. Tijd die ze niet kunnen doorbrengen met vrienden, families en liefdes.
De pianobroers Jussen en hun vader en moeder vertellen openhartig over de offers die ze als gezin hebben gebracht. Lange tijd waren er grote twijfels. Ook praten Lucas en Arthur over hun bijzondere band als broers, collega's en beste vrienden.
Partnerbijdrage
Eva Eikhout doet mee aan de speciale editie van Maestro: 'Ik vond het geweldig'
09:31Milou uit Boer Zoekt Vrouw verwacht eerste kindje
09:01Dit is de Mol van Wie Is de Mol? 2026
08:13De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa