TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Op zondag 18 juni sprong Maarten van der Weijden in het water om te beginnen aan zijn Elfstedentriatlon. De olympisch kampioen legde de Elfstedentocht drie keer af: een keer zwemmend, een keer fietsend en een keer lopend; bij elkaar zo’n 600 kilometer. KRO-NCRV en de NOS volgden hem op de voet.
De laatste kilometers richting de finish in Leeuwarden zijn te zien in deze slotaflevering. Herman van der Zandt doet verslag en Joris Linssen praat met het publiek langs de kant. Het doel van de actie was om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor kankeronderzoek. Iedereen kon bijdragen aan het evenement door zelf een stukje mee te zwemmen, fietsen of lopen. Dat zorgde niet alleen voor extra geld, maar het hielp Van der Weijden ook tijdens de zwaarste momenten.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers