TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een nieuwe uitdaging voor Maarten van der Weijden, de olympisch kampioen openwaterzwemmen van 2008. Na twee keer de Elfstedentocht te hebben gezwommen, gaat hij dit keer voor de zogeheten Elfstedentriatlon. Van der Weijden zwemt, fietst en loopt de tocht en dat is bij elkaar zo’n 600 kilometer. Tussendoor neemt hij zo min mogelijk rust.
Het doel van de actie is zoveel mogelijk geld inzamelen voor kankeronderzoek. Belangrijk onderdeel van deze actie is dat iedereen een stukje van het parcours met Van der Weijden mee kan doen. Op NPO 1 is van 17 tot en met 24 juni dagelijks te volgen hoe het Van der Weijden en de andere deelnemers vergaat. Herman van der Zandt presenteert het programma en Joris Linssen verzorgt bijzondere gesprekken met de deelnemers.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door
12:43Wanneer is Eva weer terug op tv?