TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een nieuwe uitdaging voor Maarten van der Weijden, de olympisch kampioen openwaterzwemmen van 2008. Na twee keer de Elfstedentocht te hebben gezwommen, gaat hij dit keer voor de zogeheten Elfstedentriatlon. Van der Weijden zwemt, fietst en loopt de tocht en dat is bij elkaar zo’n 600 kilometer. Tussendoor neemt hij zo min mogelijk rust.
Het doel van de actie is zoveel mogelijk geld inzamelen voor kankeronderzoek. Belangrijk onderdeel van deze actie is dat iedereen een stukje van het parcours met Van der Weijden mee kan doen. Op NPO 1 is van 17 tot en met 24 juni dagelijks te volgen hoe het Van der Weijden en de andere deelnemers vergaat. Herman van der Zandt presenteert het programma en Joris Linssen verzorgt bijzondere gesprekken met de deelnemers.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen