TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het wordt de vier overgebleven Maestro-kandidaten rapper Sor, Simone Kleinsma, Plien van Bennekom en Eva Cleven een stuk moeilijker gemaakt in de kwartfinale. Ze moeten twee feestelijke composities dirigeren, waaronder wereldmuziek met een solist. Bijvoorbeeld een Argentijnse tango, vrolijke balkanmuziek en een Arabische wals.
Muziekredacteur Joris Nassenstein kwam driekwart jaar geleden al met suggesties voor de stukken die dit seizoen worden uitgevoerd. In een vergadering maken andere makers samen met hem de selectie. Presentator Frits Sissing zit er ook bij, met een duidelijk doel. “Ik vertegenwoordig de kijker die niet elke dag naar klassieke muziek luistert. De stukken moeten wat mij betreft fijn in het gehoor liggen, er moet melodie in zitten. En ik moet zeggen: er wordt prima naar me geluisterd.”
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven