TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het wordt de vier overgebleven Maestro-kandidaten rapper Sor, Simone Kleinsma, Plien van Bennekom en Eva Cleven een stuk moeilijker gemaakt in de kwartfinale. Ze moeten twee feestelijke composities dirigeren, waaronder wereldmuziek met een solist. Bijvoorbeeld een Argentijnse tango, vrolijke balkanmuziek en een Arabische wals.
Muziekredacteur Joris Nassenstein kwam driekwart jaar geleden al met suggesties voor de stukken die dit seizoen worden uitgevoerd. In een vergadering maken andere makers samen met hem de selectie. Presentator Frits Sissing zit er ook bij, met een duidelijk doel. “Ik vertegenwoordig de kijker die niet elke dag naar klassieke muziek luistert. De stukken moeten wat mij betreft fijn in het gehoor liggen, er moet melodie in zitten. En ik moet zeggen: er wordt prima naar me geluisterd.”
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle
21:39'Barry Atsma klimt in de pen voor een nieuwe Videoland-serie'
19:06B&B Vol Verlovingen en Verhuizingen: Hoe gaat het nu met de deelnemers?