TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In deze start van het zevende seizoen van Maestro zijn niet alleen de deelnemende BN’ers nieuw, er is ook een nieuwe juryvoorzitter: dirigent en pianist Ed Spanjaard. Hij was chef-dirigent van het Limburgs Symfonie Orkest en het Nieuw Ensemble, trad op met popartiest Spinvis én was verantwoordelijk voor de muziek bij het huwelijk van koning Willem-Alexander en koningin Máxima.
Spanjaard houdt ervan om een muziekstuk met de orkestleden helemaal uit te diepen. Nu gaat hij dat doen met de BN’ers, de dirigenten-in-spe van dit seizoen. Dat zijn artiest en schrijver Pepijn Lanen, muzikant Frédérique Spigt, volkszanger Ammar Bozoglu, actrice Tjitske Reidinga, stand-up comedian Glodi Lugungu, presentator en acteur Chris Zegers en journalist en presentator Roos Moggré.
Het zevende seizoen van Maestro gaat op 3 december van start en is vanaf dan iedere zondag vanaf 20:25 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Meer bezuinigingen bij Omroep MAX: deze tv-programma’s zijn de dupe
13:57Startdatum van nieuw seizoen Urk! bekend
13:20Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints
13:12RTL komt met serie over snelweg A4
12:47Toiletjuffrouw Joke uit Oh Oh Den Haag bij Shownieuws: 'Die met die grote ballen'