TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze start van het zevende seizoen van Maestro zijn niet alleen de deelnemende BN’ers nieuw, er is ook een nieuwe juryvoorzitter: dirigent en pianist Ed Spanjaard. Hij was chef-dirigent van het Limburgs Symfonie Orkest en het Nieuw Ensemble, trad op met popartiest Spinvis én was verantwoordelijk voor de muziek bij het huwelijk van koning Willem-Alexander en koningin Máxima.
Spanjaard houdt ervan om een muziekstuk met de orkestleden helemaal uit te diepen. Nu gaat hij dat doen met de BN’ers, de dirigenten-in-spe van dit seizoen. Dat zijn artiest en schrijver Pepijn Lanen, muzikant Frédérique Spigt, volkszanger Ammar Bozoglu, actrice Tjitske Reidinga, stand-up comedian Glodi Lugungu, presentator en acteur Chris Zegers en journalist en presentator Roos Moggré.
Het zevende seizoen van Maestro gaat op 3 december van start en is vanaf dan iedere zondag vanaf 20:25 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen