TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Alle deelnemers zijn nog present, en ook bij deze tweede Maestro-aflevering mogen ze de baton flink laten wapperen. Een van de belangrijkste vaardigheden van de dirigenten in spe: het juiste tempo aangeven. Zoals bij de cancan.
Lees ook: Tjitske Reidinga zorgt voor hilariteit in Maestro
Deze dansmuziek was begin vorige eeuw berucht en klonk geregeld in de nachtclubs, zoals de Parijse Moulin Rouge. Op de opzwepende ritmes van de violen gingen de benen van de danseressen hoog de lucht in, hetgeen voor flink wat rode oortjes bij de mannelijke bezoekers zorgde.
Ammar Bozoglu mag proberen het orkest in goede banen te leiden bij de uitvoering van het stuk. Het is voor de volkszanger te hopen dat hij erin slaagt om het tempo een beetje strak te houden. Na afloop stemt het orkest namelijk over de eerste afvaller.
Maestro is iedere zondag vanaf 20:25 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
NPO bevestigt: 'Nederland naar Songfestival in 2027 en zo gaan we het doen'
11:08Wanneer is de finale van De Slimste Mens te zien?
10:00Jamai Loman verklapt wat zijn favoriete tv-programma's zijn: 'Ik vind ze fantastisch'
08:30Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Promenade
08:16Geen vervolg voor Talent Unplugged op SBS6