TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Knikkeren is extra leuk met vrienden en bekenden, daarom kiezen de makers van Marble Mania steevast kandidaten die elkaar al kennen. Zo maakten alleen al dit seizoen bekende Urkers en volkszangers samen hun opwachting in de knikkershow van Winston Gerschtanowitz.
Deze week ontvangt de presentator drie coureurs die doorgaans gewend zijn aan een heel ander soort racebaan. Tweelingbroers Tim en Tom Coronel werken normaal gesproken samen als ze zich wagen aan de Dakar-rally. Ditmaal strijden ze tegen elkaar, elk met hun eigen knikker.
De derde speler is Giedo van der Garde, voor Max Verstappen de laatste Nederlandse formule 1-coureur. Hij hield het slechts een seizoen en 19 races vol. Tegenwoordig is Van der Garde actief als race commentator bij Viaplay.
Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen
09:13Johan Derksen in de bres voor Wilfred Genee na overspelgeruchten: ‘Hetze’
09:04Gezinsuitbreiding voor Urk!-ster Mathilde Keuter: 'De kinderen vinden het erg leuk'
08:50Nieuws van de dag-kijkers bezorgd om Lale Gül: 'Gaat alles goed?'
08:45Wilfred Genee informeert in Mi dushi naar liefdesleven Frogers: ‘Werkt alles nog?’