TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Knikkeren is extra leuk met vrienden en bekenden, daarom kiezen de makers van Marble Mania steevast kandidaten die elkaar al kennen. Zo maakten alleen al dit seizoen bekende Urkers en volkszangers samen hun opwachting in de knikkershow van Winston Gerschtanowitz.
Deze week ontvangt de presentator drie coureurs die doorgaans gewend zijn aan een heel ander soort racebaan. Tweelingbroers Tim en Tom Coronel werken normaal gesproken samen als ze zich wagen aan de Dakar-rally. Ditmaal strijden ze tegen elkaar, elk met hun eigen knikker.
De derde speler is Giedo van der Garde, voor Max Verstappen de laatste Nederlandse formule 1-coureur. Hij hield het slechts een seizoen en 19 races vol. Tegenwoordig is Van der Garde actief als race commentator bij Viaplay.
Vanavond op TV: Hunted, Gelukkig hebben we de foto's nog!, The Accountant
11:25Video: Wat is toch het geheim van al die programma's met BN'ers?
11:13Finaleweek vol spanning: Heel Holland Bakt gooit format radicaal om
10:44André Hazes kondigt uitzending theatershow aan: 'Het is gelukt!'
10:22Wierd Duk loopt boos weg uit EO-programma Dit is de week