TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Knikkeren is extra leuk met vrienden en bekenden, daarom kiezen de makers van Marble Mania steevast kandidaten die elkaar al kennen. Zo maakten alleen al dit seizoen bekende Urkers en volkszangers samen hun opwachting in de knikkershow van Winston Gerschtanowitz.
Deze week ontvangt de presentator drie coureurs die doorgaans gewend zijn aan een heel ander soort racebaan. Tweelingbroers Tim en Tom Coronel werken normaal gesproken samen als ze zich wagen aan de Dakar-rally. Ditmaal strijden ze tegen elkaar, elk met hun eigen knikker.
De derde speler is Giedo van der Garde, voor Max Verstappen de laatste Nederlandse formule 1-coureur. Hij hield het slechts een seizoen en 19 races vol. Tegenwoordig is Van der Garde actief als race commentator bij Viaplay.
Zien: Zo maakt bekend Nederland zich op voor het 61e Gouden Televizier-Ring Gala
18:19Britt Dekker komt met paard naar Gouden Televizier-Ring Gala
15:46Jan Versteegh uit de kleren in aanloop naar Gouden Televizier-Ring Gala
15:23Vierde seizoen voor Grannies van Amsterdam: 'Nu komen we ergens!'
15:11SBS strikt dochter Jan des Bouvrie voor nieuwe realityserie Daar zijn ze weer