TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Knikkeren is extra leuk met vrienden en bekenden, daarom kiezen de makers van Marble Mania steevast kandidaten die elkaar al kennen. Zo maakten alleen al dit seizoen bekende Urkers en volkszangers samen hun opwachting in de knikkershow van Winston Gerschtanowitz.
Deze week ontvangt de presentator drie coureurs die doorgaans gewend zijn aan een heel ander soort racebaan. Tweelingbroers Tim en Tom Coronel werken normaal gesproken samen als ze zich wagen aan de Dakar-rally. Ditmaal strijden ze tegen elkaar, elk met hun eigen knikker.
De derde speler is Giedo van der Garde, voor Max Verstappen de laatste Nederlandse formule 1-coureur. Hij hield het slechts een seizoen en 19 races vol. Tegenwoordig is Van der Garde actief als race commentator bij Viaplay.
Nieuw gezin in Een Huis Vol wil af van hardnekkige vooroordelen: 'Ze dachten dat we uitkeringstrekkers waren'
10:45B&B Vol Liefde-podcast verklaart opvallend verschil: 'Nisha Tara's doelgroep kijkt niet naar RTL'
10:08Video: Patty Brard en Antoine verrassen met openhartige liefdesverhalen in Mi Dushi
10:00Peter Pannekoek blikt vooruit op zijn Zomergasten-aflevering: 'Het wordt geen gewichtige monoloog van drie uur'
10:00Daphne Bunskoek daagt BN’ers uit in Los het op!: ‘De opdrachten zijn redelijk onmogelijk’