TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kom er bij de makers niet mee aan dat Married at First Sight sensatiebelust is. Integendeel, ze maken de realityshow juist met de beste intenties. “Het is lief, eerlijk en puur”, aldus seksuoloog Eveline Stallaart. “Ik wil mensen graag helpen bij het vinden van de liefde. Lukt dat niet, dan halen ze er in ieder geval persoonlijke groei uit.”
Collega Carlo Boszhard denkt er net zo over. “Wij brengen echte verhalen van echte mensen.” Dat geldt volgens de presentator niet voor Married at First Sight Australia, met vaak zorgvuldig gecaste kandidaten en veel meer drama, soms zelfs op het ordinaire af.
“Daarom kan ik wellicht minder goed wennen aan de Australische variant. Die voelt meer als een ‘over de top’-versie van Goede Tijden, Slechte Tijden.”
In deze aflevering van Married at First Sight is het koppelsweekend nog altijd in volle gang, maar van een gezellige bedoening is niet bepaald sprake. Zonder te veel te verklappen: voor meerdere stellen blijkt dit weekend eerder een eindpunt dan een nieuw begin.
Benieuwd? Deze aflevering van Married at First Sight zie je op donderdag 8 mei 2025 vanaf 20:30 uur op RTL 4.
Johan Derksen wil alleen onder déze voorwaarde meedoen aan de Bevers-film
18:46Reallifesoap André Hazes keert terug, maar niet bij SBS6
15:01De Frogers verhuizen naar RTL en Videoland
14:10Dit vinden kijkers van A Beautiful Mess met Carice van Houten
13:25Dit is waarom Even Tot Hier zo succesvol is