TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Sander en Astrid zijn koploper van alle stellen die dit seizoen meedoen aan Married at first sight. Al in de eerste aflevering troffen de goedlachse medisch pedicure en de bevlogen kitter elkaar voor het altaar.
Nu zijn ze, wederom als eerste paar, op huwelijksreis. De locatie lijkt hen op het lijf geschreven: ze houden beiden van zon, zee en gezelligheid. Dat maakt Mallorca een ideale bestemming, ook dankzij de vele Nederlanders op het eiland. De sfeer zit er direct lekker in.
Bij de andere koppels is daar nog geen sprake van. Arjan en Maurice staan op het punt ja tegen elkaar te zeggen, maar de spanning dreigt hen parten te spelen. De moeder van Caroline houdt het op haar beurt niet droog als ze meegaat om een jurk uit te zoeken voor de bruiloft met Joep.
Nieuwe serie Rust en Vreugd met Annet Malherbe is vanaf dan te zien
13:28Dit programma vervangt We Zijn Er Bijna! op NPO1
12:47Zo eert Tijd voor MAX Joke Bruijs
12:10Johan Derksen: 'Koninklijke familie, stop met dat lullige gezwaai'
10:39Deze ster vormt een presentatieduo met Jan Smit tijdens het Gouden Televizier-Ring Gala 2025