TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is koppelsweek in Married at First Sight. Alle stellen komen samen in Noordwijk, waar Carlo Boszhard hen ontvangt. Kunnen ze misschien nog wat van elkaar leren, aangezien ze als partners die elkaar niet kenden voor ze trouwden, allemaal in hetzelfde schuitje zitten? De paren ontdekken ook hoe ze zich in groepsverband tot elkaar verhouden.
Vrijwel alle stellen arriveren samen in Noordwijk, slechts één koppel kiest ervoor om apart van elkaar aan te komen. Wat heeft dit te betekenen voor hun relatie? Er klinken dit seizoen nogal wat kritische geluiden over het programma. Voor de camera van De Telegraaf ging Carlo Boszhard hier onlangs op in: “Er mag kritiek komen. Met sommige kritiek ben ik het helemaal niet eens, maar ik laat dat lekker varen.”
Monique Hansler emotioneel: “Niet over praten, want dan ga ik huilen”
13:58Australië strikt wereldster voor Eurovisie Songfestival 2026: dit is haar inzending
13:00Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond