TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Koppelsweekend zit erop en dat betekent dat de slotfase van Married at First Sight is aangebroken. Voor de experts zonder twijfel het spannendste moment van het liefdesexperiment.
Na maanden blijkt of hun wetenschappelijk verantwoorde koppelpogingen daadwerkelijk vruchten hebben afgeworpen. Vorig seizoen vielen er twee succesmatches te vieren toen Sonny en Dylan én Astleigh en Rowan besloten getrouwd te blijven. De ambitie was om het dit seizoen nóg beter te doen.
De experts gingen zelfs mee op huwelijksreis om de boel in goede banen te leiden. Desondanks ging het volledig mis tussen Martijn en Nicole en ook Remco en Paula bleken een ongelukkige combinatie. De verwachting is dan ook dat die laatste twee zeggen dat ze willen scheiden. Voor Wichian en Loes en Wilfred en François breekt dat moment vandaag al aan: blijven deze stellen getrouwd of gaan ze toch ieder hun eigen weg?
De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers zien Ian na dagen vol twijfel dan toch vertrekken
06:47Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Other Woman
18:49Realityprogramma Beauty and the Geek krijgt een tweede seizoen
16:09Videoland stort zich op podcasts en strikt de populaire show Moordcast
15:36The Voice of Holland doet het helemaal anders: twee nieuwe coaches erbij