TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het Koppelsweekend zit erop en dat betekent dat de slotfase van Married at First Sight is aangebroken. Voor de experts zonder twijfel het spannendste moment van het liefdesexperiment.
Na maanden blijkt of hun wetenschappelijk verantwoorde koppelpogingen daadwerkelijk vruchten hebben afgeworpen. Vorig seizoen vielen er twee succesmatches te vieren toen Sonny en Dylan én Astleigh en Rowan besloten getrouwd te blijven. De ambitie was om het dit seizoen nóg beter te doen.
De experts gingen zelfs mee op huwelijksreis om de boel in goede banen te leiden. Desondanks ging het volledig mis tussen Martijn en Nicole en ook Remco en Paula bleken een ongelukkige combinatie. De verwachting is dan ook dat die laatste twee zeggen dat ze willen scheiden. Voor Wichian en Loes en Wilfred en François breekt dat moment vandaag al aan: blijven deze stellen getrouwd of gaan ze toch ieder hun eigen weg?
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight