TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met het AD blikt Krabbé terug op het hulpprogramma dat in 2008 het levenslicht zag na een suggestie van makelaar Alex van Keulen.
In de beginjaren was de woningmarkt totaal anders en dreigde voor veel huiseigenaren een executieverkoop. De tijd heeft het format van Uitstel van executie ingehaald, concludeert Krabbé: "Woningen stonden toen enorm onder water. We gingen ertussen zitten. Verbouwden de boel en maakten afspraken met de banken. Dat is nu achterhaald. De markt is veranderd. Huizen staan nauwelijks nog onder water. De laatste jaren hebben we de focus verlegd naar mensen die hun huis niet meer konden betalen door ziekte, ontslag of reorganisatie. Dat werd steeds moeilijker."
Martijn nam dan ook zelf het besluit te stoppen: "Halverwege het productiejaar heb ik tegen RTL gezegd: Ik denk dat dit het wel was. Ik ben trots op de reeks, maar ook opgelucht. Dit programma ging het hele jaar door." In de laatste aflevering maakt Martijn met zijn team de balans op: "We kijken terug: was het alleen uitstel of konden we helpen? Gelukkig konden we in de meeste gevallen helpen."
Uiteraard blijft Martijn te zien in dat andere woonprogramma Kopen zonder kijken waar sowieso nog twee seizoenen van in de maak zijn. Ook verklapt hij dat er plannen zijn om een nieuw programma te maken met budgetcoach Eef van Opdorp die deel uitmaakte van Uitstel van executie.
Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels