TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het heeft alles te maken met de overleden Henny Vrienten.
Nieuw dit komende seizoen is namelijk de rubriek Bandjes in de wolken, geïnspireerd op de gelijknamige hit van de Doe Maar-zanger. Daarin bezingt hij de groten uit de muziekgeschiedenis die niet meer onder ons zijn en fantaseert hij hoe het zou zijn als hij in de hemel met ze meespeelt. En precies dat is dus ook het uitgangspunt. Elke zaterdag wordt de uitzending afgesloten met een liedje van één van de muzikanten uit dit hemelse bandje, waaronder John Lennon, Amy Winehouse, Frank Sinatra, Chet Baker, Janis Joplin, Ots Redding en vele anderen.
Beluister hier het nummer om alvast een indruk te krijgen.
Toch blijft Matthijs Gaat Door in de basis verder hetzelfde. Wekelijks krijgt Matthijs van Nieuwkerk diverse gasten op bezoek voor een goed gesprek. Met in deze eerste aflevering: Ilse DeLange, Claudia de Breij, schrijfster en columniste Yvonne Kroonenberg, Xander Vrienten (de zoon van Henny) en Trijntje Oosterhuis. Verder is de Sven Hammond Big Band aanwezig voor het nodige muzikale vertier.
Matthijs Gaat Door is vanaf 3 september iedere zaterdag om 21:30 uur te zien op NPO1.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers