TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het heeft alles te maken met de overleden Henny Vrienten.
Nieuw dit komende seizoen is namelijk de rubriek Bandjes in de wolken, geïnspireerd op de gelijknamige hit van de Doe Maar-zanger. Daarin bezingt hij de groten uit de muziekgeschiedenis die niet meer onder ons zijn en fantaseert hij hoe het zou zijn als hij in de hemel met ze meespeelt. En precies dat is dus ook het uitgangspunt. Elke zaterdag wordt de uitzending afgesloten met een liedje van één van de muzikanten uit dit hemelse bandje, waaronder John Lennon, Amy Winehouse, Frank Sinatra, Chet Baker, Janis Joplin, Ots Redding en vele anderen.
Beluister hier het nummer om alvast een indruk te krijgen.
Toch blijft Matthijs Gaat Door in de basis verder hetzelfde. Wekelijks krijgt Matthijs van Nieuwkerk diverse gasten op bezoek voor een goed gesprek. Met in deze eerste aflevering: Ilse DeLange, Claudia de Breij, schrijfster en columniste Yvonne Kroonenberg, Xander Vrienten (de zoon van Henny) en Trijntje Oosterhuis. Verder is de Sven Hammond Big Band aanwezig voor het nodige muzikale vertier.
Matthijs Gaat Door is vanaf 3 september iedere zaterdag om 21:30 uur te zien op NPO1.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'