TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Slechts een karig pensioen hebben ouderen in Kosovo en Albanië. Dat was soms al te weinig om zelf een maaltijd te kopen. Nu de prijzen zijn gestegen, ook voor levensmiddelen, houden ze helemaal weinig geld over.
MAX Maakt Mogelijk zet zich sinds 2016 in voor deze mensen in. Dit gebeurt door het openen van gaarkeukens. De ouderen kunnen hier terecht voor een warme maaltijd. De keuken is ook de plek waar mensen elkaar ontmoeten en even niet alleen zijn.
Ingrid Rietveld doet al heel lang vrijwilligerswerk in de gaarkeukens. Ze laat zien hoe ze ouderen die niet naar de locatie kunnen komen, thuis bezoekt om hen een warme maaltijd te brengen. De stichting hielp deze arme inwoners van Kosovo en Albanië ook door hun vervallen huisjes op te knappen.
Frans en Mariska werken alweer aan een nieuwe tv-serie
13:46Linda de Mol: 'Dit is een hele grappige lijn in nieuwe seizoen Gooische Vrouwen'
13:23Na het succes van vorig jaar: Alle kerstcommercials weer in één blok
11:25Dit is de startdatum van het nieuwe NET5-programma Wedding in a Week?
11:05Openhartige Frans Bauer: 'Mijn moeder Wies zit verder in haar dementie'