TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Slechts een karig pensioen hebben ouderen in Kosovo en Albanië. Dat was soms al te weinig om zelf een maaltijd te kopen. Nu de prijzen zijn gestegen, ook voor levensmiddelen, houden ze helemaal weinig geld over.
MAX Maakt Mogelijk zet zich sinds 2016 in voor deze mensen in. Dit gebeurt door het openen van gaarkeukens. De ouderen kunnen hier terecht voor een warme maaltijd. De keuken is ook de plek waar mensen elkaar ontmoeten en even niet alleen zijn.
Ingrid Rietveld doet al heel lang vrijwilligerswerk in de gaarkeukens. Ze laat zien hoe ze ouderen die niet naar de locatie kunnen komen, thuis bezoekt om hen een warme maaltijd te brengen. De stichting hielp deze arme inwoners van Kosovo en Albanië ook door hun vervallen huisjes op te knappen.
De TV van gisteren: Koninklijk bezoek aan Dokkum trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 4 t/m donderdag 7 mei 2026
21:32Video: 538 Koningsdag staat stil bij overlijden Jade Kops met eerbetoon en groot applaus
20:11Deze BN'ers gingen schuil achter de pakken in The Masked Singer Koningsdagspecial
07:36De TV van gisteren: laatste Rust en Vreugd ontroert kijkers, komt er een nieuw seizoen?