TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Slechts een karig pensioen hebben ouderen in Kosovo en Albanië. Dat was soms al te weinig om zelf een maaltijd te kopen. Nu de prijzen zijn gestegen, ook voor levensmiddelen, houden ze helemaal weinig geld over.
MAX Maakt Mogelijk zet zich sinds 2016 in voor deze mensen in. Dit gebeurt door het openen van gaarkeukens. De ouderen kunnen hier terecht voor een warme maaltijd. De keuken is ook de plek waar mensen elkaar ontmoeten en even niet alleen zijn.
Ingrid Rietveld doet al heel lang vrijwilligerswerk in de gaarkeukens. Ze laat zien hoe ze ouderen die niet naar de locatie kunnen komen, thuis bezoekt om hen een warme maaltijd te brengen. De stichting hielp deze arme inwoners van Kosovo en Albanië ook door hun vervallen huisjes op te knappen.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis