TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Slechts een karig pensioen hebben ouderen in Kosovo en Albanië. Dat was soms al te weinig om zelf een maaltijd te kopen. Nu de prijzen zijn gestegen, ook voor levensmiddelen, houden ze helemaal weinig geld over.
MAX Maakt Mogelijk zet zich sinds 2016 in voor deze mensen in. Dit gebeurt door het openen van gaarkeukens. De ouderen kunnen hier terecht voor een warme maaltijd. De keuken is ook de plek waar mensen elkaar ontmoeten en even niet alleen zijn.
Ingrid Rietveld doet al heel lang vrijwilligerswerk in de gaarkeukens. Ze laat zien hoe ze ouderen die niet naar de locatie kunnen komen, thuis bezoekt om hen een warme maaltijd te brengen. De stichting hielp deze arme inwoners van Kosovo en Albanië ook door hun vervallen huisjes op te knappen.
Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten
17:32Roos Moggré gaat de zondagavonden van Pauw & De Wit presenteren