TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het allereerste tv-optreden waarvoor The Dutch Tenors vier jaar geleden werden gevraagd, was bij Omroep MAX. Ze bestonden toen nog maar net. Inmiddels hebben Jonathan Vroege, Frank van Hengel, Dirk van den Brand en Floris van Gulik als kwartet enorm veel ervaring opgedaan, in diverse theaters en op tv, zowel in binnen- als buitenland. Toch was het verzoek of ze een eigen muziekspecial wilde opnemen een grote en aangename verrassing.
De zangers zijn Jan Slagter dan ook bijzonder dankbaar. Op kerstavond laten ze in MAX Muziekspecial: The Dutch Tenors hun brede repertoire horen, in een mix van klassiek en pop. De mannen starten de feestelijke avond met het succesnummer 'Who wants to live forever' van Queen, gevolgd door de publieksfavoriet 'Bella Ciao'.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'
08:57De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2