TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het allereerste tv-optreden waarvoor The Dutch Tenors vier jaar geleden werden gevraagd, was bij Omroep MAX. Ze bestonden toen nog maar net. Inmiddels hebben Jonathan Vroege, Frank van Hengel, Dirk van den Brand en Floris van Gulik als kwartet enorm veel ervaring opgedaan, in diverse theaters en op tv, zowel in binnen- als buitenland. Toch was het verzoek of ze een eigen muziekspecial wilde opnemen een grote en aangename verrassing.
De zangers zijn Jan Slagter dan ook bijzonder dankbaar. Op kerstavond laten ze in MAX Muziekspecial: The Dutch Tenors hun brede repertoire horen, in een mix van klassiek en pop. De mannen starten de feestelijke avond met het succesnummer 'Who wants to live forever' van Queen, gevolgd door de publieksfavoriet 'Bella Ciao'.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?
12:23SBS6 komt met nieuwe spelshow The Golden Elevators
11:21Interview Thijs Römer en Mischa Blok wordt druk nabesproken: 'Tegenstrijdig'
10:52Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden