TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"We gaan er echt iets groots van maken’’, beloofde Jan Slagter in het Algemeen Dagblad. Vijf jaar geleden was hij op zoek naar een nieuwe tv-quiz en stuitte op een idee van oud-presentator François Boulangé: een pubquiz. Dat bleek een gouden greep. Nog steeds scoort MAX Pubquiz rond de miljoen kijkers per uitzending.
Aan deelnemers geen gebrek, die melden zich in groten getale. En het mag dan een pubquiz zijn, de opnames vinden ‘gewoon’ in een studio plaats: “Maar we gaan uiteraard wel voor een kroegachtige setting met mensen achter de tap en op de achtergrond en zo af en toe het geluid van rinkelend glas’, aldus Slagter.
In deze een-na-laatste aflevering van het seizoen is Dave von Raven de gastbarman. Hij is zanger en gitarist van de band The Kik.
Welk programma komt in plaats van Make Up Your Mind op RTL 4?
08:41Welk programma vervangt Code van Coppens op SBS6?
07:55De TV van gisteren: Prima start voor nieuw seizoen Prijzenjacht
07:00GTST Spoilers - maandag 12 t/m donderdag 15 oktober 2026
21:49Streep door tweede seizoen Kees Flodder: Tatjana reageert