TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"We gaan er echt iets groots van maken’’, beloofde Jan Slagter in het Algemeen Dagblad. Vijf jaar geleden was hij op zoek naar een nieuwe tv-quiz en stuitte op een idee van oud-presentator François Boulangé: een pubquiz. Dat bleek een gouden greep. Nog steeds scoort MAX Pubquiz rond de miljoen kijkers per uitzending.
Aan deelnemers geen gebrek, die melden zich in groten getale. En het mag dan een pubquiz zijn, de opnames vinden ‘gewoon’ in een studio plaats: “Maar we gaan uiteraard wel voor een kroegachtige setting met mensen achter de tap en op de achtergrond en zo af en toe het geluid van rinkelend glas’, aldus Slagter.
In deze een-na-laatste aflevering van het seizoen is Dave von Raven de gastbarman. Hij is zanger en gitarist van de band The Kik.
Jeanine Janssen gaat niet op zomervakantie door MAX Vakantieman: 'Dit wordt het negentiende jaar'
09:30Nieuw gezin in Een Huis Vol: dit is de familie De Lange
08:58Greetje verlaat Urk, en daarmee ook de serie?
08:12De TV van gisteren: Victor Vlam maakt veel los bij Oranjezomer-kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Ik weet er alles van!, Stir of Echoes