TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"We gaan er echt iets groots van maken’’, beloofde Jan Slagter in het Algemeen Dagblad. Vijf jaar geleden was hij op zoek naar een nieuwe tv-quiz en stuitte op een idee van oud-presentator François Boulangé: een pubquiz. Dat bleek een gouden greep. Nog steeds scoort MAX Pubquiz rond de miljoen kijkers per uitzending.
Aan deelnemers geen gebrek, die melden zich in groten getale. En het mag dan een pubquiz zijn, de opnames vinden ‘gewoon’ in een studio plaats: “Maar we gaan uiteraard wel voor een kroegachtige setting met mensen achter de tap en op de achtergrond en zo af en toe het geluid van rinkelend glas’, aldus Slagter.
In deze een-na-laatste aflevering van het seizoen is Dave von Raven de gastbarman. Hij is zanger en gitarist van de band The Kik.
Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows
09:05De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, Vera, Mile 22