TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Richard Groenendijk mocht vorige maand eindelijk weer het podium op met zijn nieuwe theatervoorstelling Voor Iedereen Beter. Nadat de cabaretier twee jaar lang noodgedwongen thuiszat vanwege alle beperkende maatregelen, voelde dit als een bevrijding voor hem.
Groenendijk moest zo'n 130 voorstellingen annuleren en had daardoor veel vrije tijd. Die benutte hij onder meer met vrijwilligerswerk in het ziekenhuis én met de opnames van Max PubQuiz, waarin hij deze week te zien is als barman. Hij staat presentator Sybrand Niessen bij en zingt ondertussen mee met de band die onder leiding staat van Jan Rietman. De plek achter de bar is geen onbekend terrein voor de 49-jarige Rotterdammer: in de musical Yab Yum, het Circus van de Nacht speelde hij barman John.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
09:30Schema eerste halve finale Eurovisie Songfestival 2026
09:22Schattig: Jacomien Zoer laat haar pasgeboren zoontje zien
09:16Dit is waarom er op maandag 27 april 2026 geen nieuwe aflevering van Kopen Zonder Kijken is
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
