TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zes oud-topsporters komen in kasteel Rechteren in Dalfsen bij elkaar om enkele zeer persoonlijke momenten uit hun leven te delen. Vandaag staat voormalig judoka Henk Grol centraal.
Hij won twee keer brons op de Olympische Spelen, drie keer zilver op de WK en hij pakte meerdere Europese titels. Maar tijdens zijn carrière lag hij eerder wakker van zijn verloren finales dan dat hij kon genieten van al dat gewonnen eremetaal. Dat leerde de Veendammer pas na zijn loopbaan. “Ik was als sporter altijd bezig met het volgende. Ook na een succes. Ik probeer trotser te worden op wat ik bereikt heb”, vertelde hij eerder al aan Langs de Lijn en Omstreken.
In deze aflevering praat hij met de groep over perfectionisme, en hoe moeilijk het is voor topsporters om tevreden te zijn.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Hélène Hendriks schrikt van relatiebreuk die ze als primeur krijgt in De Oranjezomer: 'Ik hoop dat het goedkomt'
09:35De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers zien Marokko het tot de WK-kwartfinales schoppen
06:47Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, De avondetappe, Another 48 Hrs.
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan