TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zes oud-topsporters komen in kasteel Rechteren in Dalfsen bij elkaar om enkele zeer persoonlijke momenten uit hun leven te delen. Vandaag staat voormalig judoka Henk Grol centraal.
Hij won twee keer brons op de Olympische Spelen, drie keer zilver op de WK en hij pakte meerdere Europese titels. Maar tijdens zijn carrière lag hij eerder wakker van zijn verloren finales dan dat hij kon genieten van al dat gewonnen eremetaal. Dat leerde de Veendammer pas na zijn loopbaan. “Ik was als sporter altijd bezig met het volgende. Ook na een succes. Ik probeer trotser te worden op wat ik bereikt heb”, vertelde hij eerder al aan Langs de Lijn en Omstreken.
In deze aflevering praat hij met de groep over perfectionisme, en hoe moeilijk het is voor topsporters om tevreden te zijn.
De TV van gisteren: Aanwezigheid Mark Rutte bezorgt Pauw & De Wit seizoensrecord
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Jackie Brown
06:00Alles over Waar de F*ck Is Stuk seizoen 2: van de deelnemers tot de startdatum
20:21Verrassing voor kijkers: Annechien Steenhuizen maakt comeback bij NOS Journaal
20:12Finale De Slimste Mens krijgt bijzonder tintje door eerbetoon aan Paulien Cornelisse