TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zes oud-topsporters komen in kasteel Rechteren in Dalfsen bij elkaar om enkele zeer persoonlijke momenten uit hun leven te delen. Vandaag staat voormalig judoka Henk Grol centraal.
Hij won twee keer brons op de Olympische Spelen, drie keer zilver op de WK en hij pakte meerdere Europese titels. Maar tijdens zijn carrière lag hij eerder wakker van zijn verloren finales dan dat hij kon genieten van al dat gewonnen eremetaal. Dat leerde de Veendammer pas na zijn loopbaan. “Ik was als sporter altijd bezig met het volgende. Ook na een succes. Ik probeer trotser te worden op wat ik bereikt heb”, vertelde hij eerder al aan Langs de Lijn en Omstreken.
In deze aflevering praat hij met de groep over perfectionisme, en hoe moeilijk het is voor topsporters om tevreden te zijn.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek