TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zes oud-topsporters komen in kasteel Rechteren in Dalfsen bij elkaar om enkele zeer persoonlijke momenten uit hun leven te delen. Vandaag staat voormalig judoka Henk Grol centraal.
Hij won twee keer brons op de Olympische Spelen, drie keer zilver op de WK en hij pakte meerdere Europese titels. Maar tijdens zijn carrière lag hij eerder wakker van zijn verloren finales dan dat hij kon genieten van al dat gewonnen eremetaal. Dat leerde de Veendammer pas na zijn loopbaan. “Ik was als sporter altijd bezig met het volgende. Ook na een succes. Ik probeer trotser te worden op wat ik bereikt heb”, vertelde hij eerder al aan Langs de Lijn en Omstreken.
In deze aflevering praat hij met de groep over perfectionisme, en hoe moeilijk het is voor topsporters om tevreden te zijn.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk