TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zes oud-topsporters komen in kasteel Rechteren in Dalfsen bij elkaar om enkele zeer persoonlijke momenten uit hun leven te delen. Vandaag staat voormalig judoka Henk Grol centraal.
Hij won twee keer brons op de Olympische Spelen, drie keer zilver op de WK en hij pakte meerdere Europese titels. Maar tijdens zijn carrière lag hij eerder wakker van zijn verloren finales dan dat hij kon genieten van al dat gewonnen eremetaal. Dat leerde de Veendammer pas na zijn loopbaan. “Ik was als sporter altijd bezig met het volgende. Ook na een succes. Ik probeer trotser te worden op wat ik bereikt heb”, vertelde hij eerder al aan Langs de Lijn en Omstreken.
In deze aflevering praat hij met de groep over perfectionisme, en hoe moeilijk het is voor topsporters om tevreden te zijn.
Wanneer is de finale van Maestro op televisie te zien?
10:18Terugkijken: Monique pakt Denise keihard aan in slotaflevering De Hanslers
10:09Videoland maakt docuserie over hiphopcollectief New Wave
09:17Dit programma vervangt Steenrijk, Straatarm op SBS6
07:42De TV van gisteren: Veel kijkers voor slotaflevering De Hanslers: van de Piste naar de Playa