TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Hoe is het om ouders te zijn van een meerling? De realityserie Meer Dan Verwacht geeft een kijkje in het leven van gezinnen met drielingen.
Dit is de start van een nieuw seizoen, en daarin zijn de vertrouwde gezichten uit de vorige reeks weer van de partij. Zo is er onder meer aandacht voor Nicole en Kevin uit Lisse. Hun drie dochtertjes mogen bij hoge uitzondering eindelijk een keer voor de televisie ontbijten. Gedragen de dames zich netjes, zodat het volgende keer misschien weer mag?
In Hellevoetsluis vindt Tatjana dat de slaapkamers van haar (b)engeltjes Hope, Faith en Charity een make-over verdienen en ze gaat flink aan de slag.
Dit seizoen komen er ook nieuwe gezichten langs, onder wie Cora en Floris uit Rijnsburg. Zij zijn in blijde verwachting van een eeneiige drieling.
Meer Dan Verwacht is vanaf maandag 9 juni 2025 elke werkdag vanaf 19:05 uur te zien op NPO1.
Wie is er nu beter in het ontmaskeren van de Mol dan een oud-Mol? Helemaal niemand natuurlijk! Thomas Cammaert blikt daarom voor ons elke week terug op de aflevering van Wie Is de Mol? om alle hints, aanwijzingen en theorieën te analyseren.
De TV van gisteren: Heel Holland Bakt grote winnaar op bomvolle tv-avond
06:47Vanavond op TV: Kamp Van Koningsbrugge, Chateau Meiland: La dolce vita, The Northman
10:57Video: Jean-Paul uit B&B Vol Liefde brengt muziek uit
10:49Video: Zijn grappen van Even Tot Hier over Marco Borsato wel gepast?
10:06'Hij doet het weer': Art Rooijakkers geniet weer van zijn herstelde stem