TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Geraldine bezoekt een weerbaarheidstraining in de crisisopvang.
Tijdens de training leren de bewoners van de opvang hoe ze hun mentale en verbale weerbaarheid kunnen ontwikkelen. De spanning neemt de overhand voor Merym en ze trekt zich terug uit de training, maar wil wel met Geraldine in gesprek met haar mentor erbij.
En ze windt er geen doekjes om. "Ik val gewoon op vrouwen en in onze cultuur mag dat niet." Door haar ouders wordt haar seksualiteit niet geaccepteerd en zij willen dat ze verandert. Dat is ze niet van plan. "Ze moeten proberen te accepteren dat ik niet kan veranderen. Ik ben zo."
Op de vraag van Geraldine wanneer de situatie onhoudbaar werd en Merym het huis verliet, schiet haar mentor te hulp. Ze vertelt dat Merym tegen haar wil is uitgehuwelijkt en seksuele handelingen heeft verricht, terwijl ze niet op mannen valt. Ze werd verstoten door haar familie en kreeg serieuze dreigementen van haar broer. Over dat laatste kan ze nog niet praten. Geraldine is zichtbaar aangedaan door het verhaal. "Ik wil je de hele tijd knuffelen. Mag dat heel even?"
Over haar mentor Annemarie spreekt Merym vol liefde. "Ik kan niet zonder haar. Hier ben ik veilig en voel dat ik weer leef."
Five Days Inside is iedere woensdag te zien om 20.30 bij RTL 5.
Talpa reageert: dit is waarom Robert geen rood kreeg in De Bondgenoten
09:19Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen
21:14First Dates toch niet van de buis: BNNVARA zoekt nieuwe kandidaten
18:10Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op dinsdag