TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Geraldine bezoekt een weerbaarheidstraining in de crisisopvang.
Tijdens de training leren de bewoners van de opvang hoe ze hun mentale en verbale weerbaarheid kunnen ontwikkelen. De spanning neemt de overhand voor Merym en ze trekt zich terug uit de training, maar wil wel met Geraldine in gesprek met haar mentor erbij.
En ze windt er geen doekjes om. "Ik val gewoon op vrouwen en in onze cultuur mag dat niet." Door haar ouders wordt haar seksualiteit niet geaccepteerd en zij willen dat ze verandert. Dat is ze niet van plan. "Ze moeten proberen te accepteren dat ik niet kan veranderen. Ik ben zo."
Op de vraag van Geraldine wanneer de situatie onhoudbaar werd en Merym het huis verliet, schiet haar mentor te hulp. Ze vertelt dat Merym tegen haar wil is uitgehuwelijkt en seksuele handelingen heeft verricht, terwijl ze niet op mannen valt. Ze werd verstoten door haar familie en kreeg serieuze dreigementen van haar broer. Over dat laatste kan ze nog niet praten. Geraldine is zichtbaar aangedaan door het verhaal. "Ik wil je de hele tijd knuffelen. Mag dat heel even?"
Over haar mentor Annemarie spreekt Merym vol liefde. "Ik kan niet zonder haar. Hier ben ik veilig en voel dat ik weer leef."
Five Days Inside is iedere woensdag te zien om 20.30 bij RTL 5.
Partnerbijdrage
Paniek bij De Bondgenoten na heftige val Salar: 'Heb je pijn?'
10:53Dit programma vervangt Urk! op SBS6
10:05Heel Holland Bakt flink ingekort: 'Van 50 naar 35 minuten'
10:00Janny van der Heijden: 'Ik verwacht dat Heel Holland Bakt Elke Dag in de smaak zal vallen'
09:59Miljoenenjacht terugkijken: zo won Jordy toch nog 89.000 euro