TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een nieuw seizoen van Met het Mes op Tafel, waarin kandidaten vragen beantwoorden en proberen hun tegenstanders weg te bluffen.
Quizmaster Sjoerd van Ramshorst nam het presentatiestokje begin dit jaar over van Herman van der Zandt en lijkt zijn draai aan de pokertafel helemaal te hebben gevonden. In de kroeg krijgt hij als vanouds gezelschap van pianist Klaas van Dijk en zingende barvrouw Mylou Frencken.
In Met het Mes op Tafel is kennis belangrijk, maar het is voor de kandidaten ook van belang om met slim pokerspel voor de dag te komen. Niet zelden bluft een kandidaat zich tot de finale, waarin hij vervolgens hard toeslaat. De winnaars van maandag, dinsdag en woensdag keren op donderdag terug voor de finale, waarin ze een bonusbedrag kunnen winnen.
Met het Mes op Tafel is vanaf maandag 23 september weer iedere werkdag om 19:50 uur te zien bij MAX op NPO 2.
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger