TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie kampt met een vorm van ADHD kan een beroep doen op medicatie zoals Ritalin. Dit middel zorgt doorgaans voor meer scherpte en concentratie. Maar dit maakt het ook een geliefd middel onder mensen zonder diagnose of recept. Zo maken studenten er steeds vaker gebruik van tijdens hun studie.
Programmamaker Dionne Slagter kreeg in 2013 zelf de diagnose ADD en slikt dagelijks medicatie. In het drieluik Moordpillen? neemt ze haar eigen gebruik en dat van anderen kritisch onder de loep. De ADHD-pil lijkt een onschuldig geneesmiddel, maar het valt onder de Opiumwet.
Gebruik zonder recept of verkoop van het middel is zelfs strafbaar. In de eerste aflevering gaat ze in gesprek met andere ADHD'ers over hun ervaringen met de medicatie en hoe ze hun toekomst zien.
Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'
09:45Talpa reageert: dit is waarom Robert geen rood kreeg in De Bondgenoten
09:19Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen
21:14First Dates toch niet van de buis: BNNVARA zoekt nieuwe kandidaten