TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het nieuwe seizoen van Mr. Frank Visser Doet Uitspraak reizen de televisierechter en Viktor Brand opnieuw door Nederland om burenruzies te beslechten.
Het duo kan de borst natmaken; vorig jaar kwamen bij buurtbemiddelingsorganisaties maar liefst 20.000 meldingen van burenoverlast binnen. Dankzij bemiddeling wordt 70 procent van deze conflicten opgelost. Dat bekent echter dat er nog genoeg werk aan de winkel is voor de televisierechter.
Op de site van de Consumentenbond geeft Visser alvast enkele tips om te voorkomen dat een conflict met de buren compleet uit de hand loopt. “Het allerbelangrijkste is: ga nooit in een opwelling met de buren praten”, adviseert hij. “Slaap er een nachtje over. Probeer dan rustig het gesprek aan te gaan.”
Mr. Frank Visser Doet Uitspraak is vanaf 3 oktober 2024 iedere donderdag om 20:30 uur te zien op SBS6.
Komt er een tweede seizoen van De Bogaartjes?
10:50Verspreking van Roos in De Verraders zet de boel op z’n kop: ‘Wat doe je nu?’
10:23Hélène Hendriks blikt terug op zware tv-weken: ‘Volzinnen kwamen er niet uit’
08:11De TV van gisteren: Kijkers ergeren zich vooral aan Ellemieke Vermolen in De Verraders
23:01Yvonne Coldeweijer over kort geding tegen Talpa: 'De echte reden is: John de Mol heeft spijt'