TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kelly zou dolgraag de leveranciers van haar vloerenbedrijf willen ontvangen, alleen maakt buurman Jan haar dit onmogelijk. In Mr. Frank Visser Doet Uitspraak komt de rechter erachter hoe hij dit doet.
De toegangsweg ligt er verwaarloosd bij en Jan, tevens de eigenaar van het pand waarin Kelly’s bedrijf gevestigd is, weigert er iets aan te doen. Wat overblijft, is een weg vol kuilen. Volgens Jan heeft zijn buurvrouw deze situatie zelf veroorzaakt. Zij laat zware vrachtwagens aan- en afrijden.
Aan mr. Frank Visser om te beslissen of Kelly daadwerkelijk de boosdoener is. Hoewel de pensioengerechtigde leeftijd al lang heeft bereikt, zit de jurist nog vol ambitieuze plannen. Zo wil hij graag een eigen zender oprichten, vertelde hij in 2020 in Het Parool. (HH)
De Bondgenoten-kijkers zijn helemaal klaar met Fabiënne
15:58Tina Nijkamp ziet grote verandering bij RTL: 'Datingprogramma's worden teruggedrongen'
15:00Dit is ook We Zijn er Bijna!: Bekijk de backstage beelden
13:46Talpa compenseert boze fans na technische problemen bij Ajax-wedstrijd
13:16Shelly Sterk liep gehoorschade op tijdens opnames van het tv-programma Galileo