TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nielson is de hoofdgast van vandaag in Beste Zangers en krijgt covers van zijn eigen nummers live te horen. Maar natuurlijk niet voordat Jan Smit hem het hemd van het lijf vraagt over zijn jeugd en zijn muzikale carrière.
Niels 'Nielson' Littooij is 32 jaar oud en begon zijn leven vol muziek aan de Herman Brood Academie in Utrecht. Rappen was toen zijn specialiteit. In 2011 liet hij dat achter zich en richtte zich op Nederlandse popmuziek. Ook al wist hij De Beste Singer-Songwriter van Nederland niet te winnen, hij had wel een hit te pakken met 'Beauty & de brains'. Ook 'Sexy als ik dans' was een megahit, waarmee hij zelfs in Vlaanderen doorbrak. Met al die miljoenen keren geluisterde nummers hebben de Beste Zangers-artiesten tenminste genoeg keus.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint