TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Nielson is de hoofdgast van vandaag in Beste Zangers en krijgt covers van zijn eigen nummers live te horen. Maar natuurlijk niet voordat Jan Smit hem het hemd van het lijf vraagt over zijn jeugd en zijn muzikale carrière.
Niels 'Nielson' Littooij is 32 jaar oud en begon zijn leven vol muziek aan de Herman Brood Academie in Utrecht. Rappen was toen zijn specialiteit. In 2011 liet hij dat achter zich en richtte zich op Nederlandse popmuziek. Ook al wist hij De Beste Singer-Songwriter van Nederland niet te winnen, hij had wel een hit te pakken met 'Beauty & de brains'. Ook 'Sexy als ik dans' was een megahit, waarmee hij zelfs in Vlaanderen doorbrak. Met al die miljoenen keren geluisterde nummers hebben de Beste Zangers-artiesten tenminste genoeg keus.
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Terugkijken: Estavana Polman onthult in Vandaag Inside wat handbalsters écht verdienen: ‘Zo!’
10:00Kim-Lian van der Meij speelt aartsengel Gabriël in De Kerststal van Nederland: 'Bijzonder'
10:00Wie speelt wie in De Kerststal van Nederland?
09:38Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Only Joling
09:31Anne-Mar Zwart presenteert nieuw datingprogramma voor de EO