TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nielson is de hoofdgast van vandaag in Beste Zangers en krijgt covers van zijn eigen nummers live te horen. Maar natuurlijk niet voordat Jan Smit hem het hemd van het lijf vraagt over zijn jeugd en zijn muzikale carrière.
Niels 'Nielson' Littooij is 32 jaar oud en begon zijn leven vol muziek aan de Herman Brood Academie in Utrecht. Rappen was toen zijn specialiteit. In 2011 liet hij dat achter zich en richtte zich op Nederlandse popmuziek. Ook al wist hij De Beste Singer-Songwriter van Nederland niet te winnen, hij had wel een hit te pakken met 'Beauty & de brains'. Ook 'Sexy als ik dans' was een megahit, waarmee hij zelfs in Vlaanderen doorbrak. Met al die miljoenen keren geluisterde nummers hebben de Beste Zangers-artiesten tenminste genoeg keus.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'