TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook SBS 6 vult voortaan de zondagochtend kerkelijk in. Pianist en organist Arjan Huizer presenteert Muzikale klanken. Het nieuwe christelijke muzikale programma met koorzang, samenzang en instrumentale muziek vanuit kerken en kathedralen in binnen- en buitenland. Het bemoedigende woord is van geestelijk verzorger Coos Loeve.
De eerste muzikale klanken van Huizer zelf waren op een keyboard van de speel-o-theek. Hij was toen acht jaar. Op zijn tiende begeleidde hij al kerkdiensten en het kinderkoor. Op zijn dertiende nam hij zijn eerste cd op. Hij bekwaamde zich verder als pianist en organist. Inmiddels heeft hij zijn eigen improviserende stijl en begeleidt veel koren en concerten. Sinds afgelopen zomer heeft hij ook een muziekprogramma op het New Faith Network.
Partnerbijdrage
Kijkers De Hanslers gaan volgens mama Monique in seizoensslot 'de waarheid' zien
11:31Yves Berendse hoopt op duet met Marco Borsato: 'Lijkt me helemaal te gek'
10:56Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'
10:23Yves Berendse weigerde 'andere stem' op te zetten in The Masked Singer
10:00Linda de Mol blijkt zelf behoorlijk fanatiek: 'Ik speel altijd om te winnen'