TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook SBS 6 vult voortaan de zondagochtend kerkelijk in. Pianist en organist Arjan Huizer presenteert Muzikale klanken. Het nieuwe christelijke muzikale programma met koorzang, samenzang en instrumentale muziek vanuit kerken en kathedralen in binnen- en buitenland. Het bemoedigende woord is van geestelijk verzorger Coos Loeve.
De eerste muzikale klanken van Huizer zelf waren op een keyboard van de speel-o-theek. Hij was toen acht jaar. Op zijn tiende begeleidde hij al kerkdiensten en het kinderkoor. Op zijn dertiende nam hij zijn eerste cd op. Hij bekwaamde zich verder als pianist en organist. Inmiddels heeft hij zijn eigen improviserende stijl en begeleidt veel koren en concerten. Sinds afgelopen zomer heeft hij ook een muziekprogramma op het New Faith Network.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje