TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zangeres Coosje Smid ontmoet in dit eerste deel van Muzikale Tour van de Vrijheid Ada Terpstra. De tante van Ada, Adèle, werkte in de oorlog als verpleegkundige in het Apeldoornsche Bosch, een Joods-psychiatrische instelling. Een heftige tijd, zo blijkt.
In de nacht van 21 op 22 januari 1943 werden hier namelijk bijna dertienhonderd patiënten en personeelsleden door de Duitsers afgevoerd naar Auschwitz. Ook de tante van Ada keerde nooit meer terug. Hoe was dat voor haar gezin? En welke invloed heeft deze situatie op het huidige leven van Ada?
Coosje Smid wordt door Ada meegenomen door het verhaal van tante Adèle, waarna de zangeres deze indrukwekkende ontmoeting vertaalt naar een bijzondere, muzikale ode.
De TV van gisteren: Make Up Your Mind houdt het goud in handen op noodlijdende zaterdagavond
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, vtwonen weer verliefd op je huis, Norbit
11:14B&B Vol Liefde-Arie geeft korte liefdesupdate nu hij samen met Caroline in Spanje is
10:37(Oud-GTST)-Acteur Alkan Cöklü wordt voor het eerst vader
10:07Fred uit B&B Vol Liefde stelt nieuwe liefde Jenny voor: 'Ze maakt het leven mooier'