TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nadia Moussaid gaat het anders doen op de vooravond. De presentatrice breekt met de traditie om rond 19.00 uur een live praatprogramma te maken rond prominenten en actueel nieuws. Nadia is niet live, er is slechts één onderwerp en het gesprek draait vooral om de ervaringen van mensen.
De komende weken staan afleveringen gepland rond spraakmakende onderwerpen als 50+ en zwanger, schaamte om naar de voedselbank te moeten en twijfel of je kind wel daadwerkelijk transgender is.
Moussaid liet bij Media inside al weten de enige bekende Nederlander te zijn. De opzet van Nadia doet denken aan klassieke talkshows zoals Oprah en Ricki Lake. In Nederland maakte Catherine Keyl van 1995 tot en met 2000 een soortgelijk praatprogramma in de middag van RTL 4.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag