TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nadia Moussaid gaat het anders doen op de vooravond. De presentatrice breekt met de traditie om rond 19.00 uur een live praatprogramma te maken rond prominenten en actueel nieuws. Nadia is niet live, er is slechts één onderwerp en het gesprek draait vooral om de ervaringen van mensen.
De komende weken staan afleveringen gepland rond spraakmakende onderwerpen als 50+ en zwanger, schaamte om naar de voedselbank te moeten en twijfel of je kind wel daadwerkelijk transgender is.
Moussaid liet bij Media inside al weten de enige bekende Nederlander te zijn. De opzet van Nadia doet denken aan klassieke talkshows zoals Oprah en Ricki Lake. In Nederland maakte Catherine Keyl van 1995 tot en met 2000 een soortgelijk praatprogramma in de middag van RTL 4.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'
09:52Bondgenoten-sterren Robert en Roxy blazen relatie nieuw leven in
09:23De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'