TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nadia Moussaid gaat het anders doen op de vooravond. De presentatrice breekt met de traditie om rond 19.00 uur een live praatprogramma te maken rond prominenten en actueel nieuws. Nadia is niet live, er is slechts één onderwerp en het gesprek draait vooral om de ervaringen van mensen.
De komende weken staan afleveringen gepland rond spraakmakende onderwerpen als 50+ en zwanger, schaamte om naar de voedselbank te moeten en twijfel of je kind wel daadwerkelijk transgender is.
Moussaid liet bij Media inside al weten de enige bekende Nederlander te zijn. De opzet van Nadia doet denken aan klassieke talkshows zoals Oprah en Ricki Lake. In Nederland maakte Catherine Keyl van 1995 tot en met 2000 een soortgelijk praatprogramma in de middag van RTL 4.
Wanneer is Goedemorgen Nederland weer terug op tv?
11:23Bekijk de eerste beelden van het tweede seizoen De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
10:16De eerste beelden van Bestemming X 2026 zijn verschenen
10:00Barbara de Loor onthult haar favoriete serie: 'Er zit veel humor en zelfspot in'
09:54Hoe leuk: alle afleveringen van De Fabeltjeskrant komen online