TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nadia Moussaid gaat het anders doen op de vooravond. De presentatrice breekt met de traditie om rond 19.00 uur een live praatprogramma te maken rond prominenten en actueel nieuws. Nadia is niet live, er is slechts één onderwerp en het gesprek draait vooral om de ervaringen van mensen.
De komende weken staan afleveringen gepland rond spraakmakende onderwerpen als 50+ en zwanger, schaamte om naar de voedselbank te moeten en twijfel of je kind wel daadwerkelijk transgender is.
Moussaid liet bij Media inside al weten de enige bekende Nederlander te zijn. De opzet van Nadia doet denken aan klassieke talkshows zoals Oprah en Ricki Lake. In Nederland maakte Catherine Keyl van 1995 tot en met 2000 een soortgelijk praatprogramma in de middag van RTL 4.
Zo kijk je donderdag live naar FC Sion - Ajax
13:02Jan Versteegh richt zich tot De Bondgenoten-fan Mart Hoogkamer
11:53Video: Carlo Boszhard over MAFS-pauze: ‘Goed dat we even een jaartje wachten’
11:48De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:36Eindelijk duidelijkheid: dit is de startdatum van Boer Zoekt Vrouw