TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nadia Moussaid gaat het anders doen op de vooravond. De presentatrice breekt met de traditie om rond 19.00 uur een live praatprogramma te maken rond prominenten en actueel nieuws. Nadia is niet live, er is slechts één onderwerp en het gesprek draait vooral om de ervaringen van mensen.
De komende weken staan afleveringen gepland rond spraakmakende onderwerpen als 50+ en zwanger, schaamte om naar de voedselbank te moeten en twijfel of je kind wel daadwerkelijk transgender is.
Moussaid liet bij Media inside al weten de enige bekende Nederlander te zijn. De opzet van Nadia doet denken aan klassieke talkshows zoals Oprah en Ricki Lake. In Nederland maakte Catherine Keyl van 1995 tot en met 2000 een soortgelijk praatprogramma in de middag van RTL 4.
The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'
09:54De TV van gisteren: Stars on stage best bekeken alternatief voor WK voetbal
09:31Noa Vahle heeft lak aan critici en raadt dat iedereen aan: 'Lekker negeren, joh!'