TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De NOS viert de voormiddag van Bevrijdingsdag vanuit Zwolle. In het Provinciehuis houdt oud-premier van België en voormalig voorzitter van de Europese Raad Herman van Rompuy de 5 mei-lezing over de impact van de oorlog op individuen, families en de samenleving.
Na de voordracht steken minister-president Mark Rutte en zangeres Froukje, dit jaar Ambassadeur van de Vrijheid, het Bevrijdingsvuur aan en zijn er reportages over de struikelsteentjes in Zwolle. Deze gedenktekens liggen voor de voormalige huizen van oorlogsslachtoffers.
's Avonds zendt NPO 1 traditiegetrouw het 5 mei-concert uit vanuit een volgepakt Amsterdam. Onder anderen Trijntje Oosterhuis, Jenny Arean en Wibi Soerjadi treden aan de Amstel op voor het koningspaar en rest van het publiek.
Partnerbijdrage
'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?
11:07RTL past avondprogrammering aan: LUBACH moet wijken voor Renze
10:37Pijnlijk! Cameraman keihard onderuit geschopt tijdens Oezbekistan – Colombia (video)