TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De NOS viert de voormiddag van Bevrijdingsdag vanuit Zwolle. In het Provinciehuis houdt oud-premier van België en voormalig voorzitter van de Europese Raad Herman van Rompuy de 5 mei-lezing over de impact van de oorlog op individuen, families en de samenleving.
Na de voordracht steken minister-president Mark Rutte en zangeres Froukje, dit jaar Ambassadeur van de Vrijheid, het Bevrijdingsvuur aan en zijn er reportages over de struikelsteentjes in Zwolle. Deze gedenktekens liggen voor de voormalige huizen van oorlogsslachtoffers.
's Avonds zendt NPO 1 traditiegetrouw het 5 mei-concert uit vanuit een volgepakt Amsterdam. Onder anderen Trijntje Oosterhuis, Jenny Arean en Wibi Soerjadi treden aan de Amstel op voor het koningspaar en rest van het publiek.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
10:37Gerard Joling samen met Jutta Leerdam te zien in nieuwe seizoen Casa di Beau
09:43Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien