TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De NOS viert de voormiddag van Bevrijdingsdag vanuit Zwolle. In het Provinciehuis houdt oud-premier van België en voormalig voorzitter van de Europese Raad Herman van Rompuy de 5 mei-lezing over de impact van de oorlog op individuen, families en de samenleving.
Na de voordracht steken minister-president Mark Rutte en zangeres Froukje, dit jaar Ambassadeur van de Vrijheid, het Bevrijdingsvuur aan en zijn er reportages over de struikelsteentjes in Zwolle. Deze gedenktekens liggen voor de voormalige huizen van oorlogsslachtoffers.
's Avonds zendt NPO 1 traditiegetrouw het 5 mei-concert uit vanuit een volgepakt Amsterdam. Onder anderen Trijntje Oosterhuis, Jenny Arean en Wibi Soerjadi treden aan de Amstel op voor het koningspaar en rest van het publiek.
Partnerbijdrage
Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'
11:09Marieke Heebink laat zich uit over Sleepers-rel: 'Te veel stress'
10:33Emma Wortelboer hoopt op eigen interviewprogramma: 'Zoals Theo van Gogh dat ooit deed'
10:08Estavana over aangeschoten Rafael bij Studio Voetbal: 'Hij heeft wel op z'n kop gekregen'
09:40De TV van gisteren: kijkers weten al zeker wie Stars on Stage gaat winnen